Neler Yeni

Bilgisayar çalışıyor ama görüntü gelmiyor

poown

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Demirkale
Bilgisayarin tüm fanları çalışıyor, klavyeye de ışık geliyor ancak ekran gelmiyor. Hdmi kablosunu takip çıkarınca yeşil yanıyor, ekran da no signal yazıp turuncuya dönüyor. Yani sanırım kabloda sıkıntı yok. Tvde de denedim olmadı. İlk başta h510 kartla denemistim, onu farklı bir sebepten dolayı iade etmiştim ancak onda da görüntü yoktu. Sonra b560 bir anakart almıştım onda çalışıyordu. Sonra şimdi tekrar h510 aldım ancak görüntü Yok. h510larda mi sorun var acaba anlamadım ki?

Sistem özelliklerim
i5 11400
Asus h510m-k
Corsair Lpx 2x8 ram
Fsp 60AHBC 700w psu
Zalman S2 TG Kasa

TALHA MURAT

80+ Silver
Ramlari çıkar sınav silgisi ile sil o uçlarını altın kısımlarını çok bastırmadan ,tak.

• Beğen
Reaksiyonlar: Zapt

poown

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Demirkale
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ramlari çıkar sınav silgisi ile sil o uçlarını altın kısımlarını çok bastırmadan ,tak.
Alakası olduğunu düşünmüyorum ama denedim, bir işe yaramadı.
Neden h510 anakartlarda çalışmıyor da b560da çalışıyor, ne alaka ya.

evet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
uok hayır
Bilgisayarin tüm fanları çalışıyor, klavyeye de ışık geliyor ancak ekran gelmiyor. Hdmi kablosunu takip çıkarınca yeşil yanıyor, ekran da no signal yazıp turuncuya dönüyor. Yani sanırım kabloda sıkıntı yok. Tvde de denedim olmadı. İlk başta h510 kartla denemistim, onu farklı bir sebepten dolayı iade etmiştim ancak onda da görüntü yoktu. Sonra b560 bir anakart almıştım onda çalışıyordu. Sonra şimdi tekrar h510 aldım ancak görüntü Yok. h510larda mi sorun var acaba anlamadım ki?

Sistem özelliklerim
i5 11400
Asus h510m-k
Corsair Lpx 2x8 ram
Fsp 60AHBC 700w psu
Zalman S2 TG Kasa
Sinyal yok diyorsa ekran kartında sorun vardır

poown

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1