Neler Yeni

Bilgisayar Ekran Kartını Yeterince Kullanmıyor

Leaused

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
Arkadaşlar bilgisayarım vereceği performansı vermiyor.ekran kartını çok az kullanıyor ve genellikle gpu2 kullanıyor bilgisayarı harici ekran kartını kullanması için her şeyi yaptım ayarlardan yani hariciyi kullanıyor gözüküyor ve bütün sürücüler güncel. arkadaşlarımın bilgisayarı daha kötü ama benden fazla fps alıyorlar,format atalı neredeyse 6 ay falan oldu teknik servisle görüştüm.bildiğim şeyleri söylüyorlar (sürücüler güncel mi vb.) ve sadece sıfırlayın diyorlar oysa çok olmadı zaten ve alakası olduğunu düşünmüyorum.ve oyundayken şarjda olmama rağmen şarjım azalıyor(özellikle ağır oyunlarda) kapanma düzeyine geliyor. servis geçiştiriyor yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
ve erkan kartını zorlasın diye ayarladım ultraya falan alıyorum ve hala %22 civarında ekran kartı kullanıyor

sistemim:

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 82K200K2TX​

Ekler

• bf foto.jpg
    bf foto.jpg
    300.9 KB · Hit: 25
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
Büyük ihtimal ile şarj kesiyor. Monster kullanıyorum ağır oyunlarda şarj kesiyor cihaz fakat şarjda şarj aletini çıkarıp takınca da düzeliyor. Ayriyeten de ekran kartının tam performansını alamazsın lenovo genelde tam wat değerlerini kullanmaz.

Leaused

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük ihtimal ile şarj kesiyor. Monster kullanıyorum ağır oyunlarda şarj kesiyor cihaz fakat şarjda şarj aletini çıkarıp takınca da düzeliyor. Ayriyeten de ekran kartının tam performansını alamazsın lenovo genelde tam wat değerlerini kullanmaz.
şarj kesme olduğunu sanmıyorum

Top Bottom