Neler Yeni

Bilgisayar için koltuk önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirkan Yavaş
1000-2000 arası koltuk önerebilirseniz sevinirim. Şuan kullandığım koltuğum oyuncu koltuğu diye geçiyor ama ucuz kalitesiz özellikle beli hiç rahat değil o yüzden oyuncu koltuğundan ziyade bu ofis koltukları var onlardan önerebilirseniz sevinirim. Bu arada kendim de araştırdım gene de burda da bi konu açayım dedim şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
1000-2000 arası koltuk önerebilirseniz sevinirim. Şuan kullandığım koltuğum oyuncu koltuğu diye geçiyor ama ucuz kalitesiz özellikle beli hiç rahat değil o yüzden oyuncu koltuğundan ziyade bu ofis koltukları var onlardan önerebilirseniz sevinirim. Bu arada kendim de araştırdım gene de burda da bi konu açayım dedim şimdiden teşekkürler.
şuan kullandığınız koltuğun markası nedir merak ettim

mesutsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mesut Sarıkaya
Hocam butcenizi bayagi asiyor ama onerim ikea markus. Oyuncu koltuklari rahatliktan ziyade bana daha cok rahatsızlık veriyor.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Oyuncu koltukları bütçenizi çok aşıyor. Düzgün bişey bakarsanız 5-6 Bin TL den başlıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirkan Yavaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam butcenizi bayagi asiyor ama onerim ikea markus. Oyuncu koltuklari rahatliktan ziyade bana daha cok rahatsızlık veriyor.
Bende bi beklentiyle almıştım. Kaliteli olmadığını bile bile fakat baya rahatsız yani bide sallanıp duruyo gıcır gıcır bide sesi de durmuyo.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyuncu koltukları bütçenizi çok aşıyor. Düzgün bişey bakarsanız 5-6 Bin TL den başlıyor
O yüzden oyuncu koltuğundan ziyade ofis koltuğu düşünüyorum yukarda da yazmıştım.

ByDolph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yunus Kocabay
Bu fiyatlara markasız koltuklar var ofis koltuğu bak zamanında araştırmıştım seduna thunder pro alabilirsin. Diyosan illa oyuncu koltuğu alcam hawk fab dan aşşağı inme derim. Ona da para yoksa ikinci el bak

Mert

80+ Silver
Üzülerek söylüyorum ki o fiyata ne alsan iyi bir şey olmayacak.

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Kadir
oyuncu koltuğu vs olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirkan Yavaş
Üzülerek söylüyorum ki o fiyata ne alsan iyi bir şey olmayacak.
Tabi orası öyle de gene de teneke mutfak sandalyesinden iyi bişeyler bulurum veya tavsiye gelir diye düşünmüştüm 🤦‍♂️😃

Bu fiyatlara markasız koltuklar var ofis koltuğu bak zamanında araştırmıştım seduna thunder pro alabilirsin. Diyosan illa oyuncu koltuğu alcam hawk fab dan aşşağı inme derim. Ona da para yoksa ikinci el bak
Araştırayım teşekkür ederim.

oyuncu koltuğu vs olur mu
Olur olur aslında 3000 4000 bandında da olabilir hani tavsiye verebileceğiniz her şey olur

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Kadir
Tabi orası öyle de gene de teneke mutfak sandalyesinden iyi bişeyler bulurum veya tavsiye gelir diye düşünmüştüm 🤦‍♂️😃

Araştırayım teşekkür ederim.

Olur olur aslında 3000 4000 bandında da olabilir hani tavsiye verebileceğiniz her şey olur
https://www.trendyol.com/xrancer/premio-black-oyuncu-koltugu-p-314349936 bana bu iyi geldi bence buna bi bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirkan Yavaş
Top Bottom