Neler Yeni

Bilgisayar için kredi çekmeye değer mi?

..............

80+ Bronze
İtopya axess'e vade farksız 6 taksit yapıyordu halen yapıyorsa oraya bak 6 da vadeli eklersin 5-6 bin farkla alırsın boştan yere 11k verme hatta 6 taksitte ödeyebilirsen hiç vade farkı verme

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Ataberk
Ödeyebileceğini düşünmesine rağmen kesinlikle çek demeyi doğru bulmuyorum. Maaşallah herkes ekonomist :)
Ödeyebileceği şeyde neden engel olunsun ki? sonuçta dediğim gibi faydası çok fazla. Kredi skorunu yükseltebilir ve ileride ek olarak kendisine + olarak döner. Bana şuan 800 bin tl üstünde kredi veriyorlar eskiden çektiğim ve zamanında ödediğim krediler için yani bunu bilmek için ekonomist olmaya gerek yok mantıklı düşünmek yeterli. Her mantıklı düşünen ekonomist olsaydı bence bu konuya kimse mesaj atmazdı zaten :D

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Kemal HANCI
İtopya axess'e vade farksız 6 taksit yapıyordu halen yapıyorsa oraya bak 6 da vadeli eklersin 5-6 bin farkla alırsın boştan yere 11k verme hatta 6 taksitte ödeyebilirsen hiç vade farkı verme
Baktım itopyaya heralde artık yapmıyor, garanti bankası üzerinden olacak işlem

En İyi Cevap
3
Selamlar.
Yarın veya haftaya 30k felan kredi çekmeyi düşünüyorum.
Amacım olabildiğince erken bir şekilde sistem toplayıp zamlara mağdur olmamak.
30k çekersem 1 yıllığına 41k ödeme çıkıyor.
Büyük ihtimal donanım arşivinin çıkaracağı sistemi bekleyeceğim.
Alacağım sistem seneye bugün +41k eder mi?
Kısacası kredi çekmeye değer mi?
Kredi kartı alsana direkt?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Eğer müslümansan hiçbir şey Allah ve Rasulüne savaş açmaya değmez

Faiz en büyük günahlardandır dostum. Arkadaşın bahsettiği ise kur'an'da ayet olarak geçiyor bakara-277 ya da 278 olması lazım

Bu ülke bugün bu haldeyse büyük bir sebebi sizin gibiler.. Sizin kendi inancınıza göre söyleyeyim: Hakkım, dini savunma ayağıyla çıkarcılık peşinde koşturanlara haram olsun. Ben ve benim gibilerin hayatını karartanların hiçbir işi rast gitmesin.
Şunu da ekleyeyim. İslam dininden soğuma sebebimsiniz.

@Kemal Hancı, dostum kredi çekerek sistem almak gayet mantıklı. Almışken kaliteli bileşenlere sahip sistemleri tercih etmenizi öneriyorum. PCH'nin çıkardığı RX 7800 XT'li sistem gayet ideal mesela.

40.000 TL limitli kredi kartı almak da mantıklı aslında. Daha az para ödemiş olursunuz totalde.

Son düzenleme:

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,057
İsim
Mert Can Ergün
Kredi kartı al bence hangikrediden öğrenebilirsin hangi banka ne kadar limit veriyor

bartu31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bartu Stullgens
Selamlar.
deger hatta kaarli bile olabilirsin

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Kemal HANCI
Kredi çekme taksitle al selaminaleykum diyene 20 30k limit veriyorlar zaten
Kredi kartı alsana direkt?
Bu ülke bugün bu haldeyse büyük bir sebebi sizin gibiler.. Sizin kendi inancınıza göre söyleyeyim: Hakkım, dini savunma ayağıyla çıkarcılık peşinde koşturanlara haram olsun. Ben ve benim gibilerin hayatını karartanların hiçbir işi rast gitmesin.
Şunu da ekleyeyim. İslam dininden soğuma sebebim sizin gibilerden ötürü.

@Kemal Hancı, dostum kredi çekerek sistem almak gayet mantıklı. Almışken kaliteli bileşenlere sahip sistemleri tercih etmenizi öneriyorum. PCH'nin çıkardığı RX 7800 XT'li sistem gayet ideal mesela.

40.000 TL limitli kredi kartı almak da mantıklı aslında. Daha az para ödemiş olursunuz totalde.
Kredi kartı al bence hangikrediden öğrenebilirsin hangi banka ne kadar limit veriyor

Ailemin üzerine çekicem, hesap benim telefonda kayıtlıymış baktım kredi kartı var zaten, 30k ya kadar arttırabilirsiniz yazıyo.

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Ailemin üzerine çekicem, hesap benim telefonda kayıtlıymış baktım kredi kartı var zaten, 30k ya kadar arttırabilirsiniz yazıyo.
Bence limitini 25k yap gerisini hallet öyle al. 25k üstü asgari %40, 25k altı asgari %20

Keyfen

80+ Bronze
Hocam şuanda TL volkana atılmış plastik poşeti gibi olduğu için 30 çekip 60 bile ödesen 2 yıl yapıp genede kardasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Osman araç
Selamlar.
Kanka kredi karti al 4 taksite faiz çıkmıyor Kuveyt Türk te ben öyle yaptim

Top Bottom