Neler Yeni

Bilgisayar için rgb klavye

Trool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ahmet
Bilgisayarıma bi klavye almak istiyorum. Tam bi bütçe belirlemedim ama fiyat/performans bir klavye. Red ya da blue switch ne işe yarar bilmiyorum. Şu özelliklere sahip bir klavye arıyorum.
  • Mümkünse ses tekerleği olması
  • Tuş aysınlatmalı
  • Kablolu/kablosuz farketmez
  • Aynı anda birden fazla harfe bastığım zaman algılayabilmesi
  • Büyük enter tuşu ve numlock olması
Teşekkürler şimdiden. Herkese iyi forumlar.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
Bilgisayarıma bi klavye almak istiyorum. Tam bi bütçe belirlemedim ama fiyat/performans bir klavye. Red ya da blue switch ne işe yarar bilmiyorum. Şu özelliklere sahip bir klavye arıyorum.
  • Tuş aysınlatmalı
XPG summoner rgb alabilirsiniz. Ben cherry mx speed silver switch olanını kullanıyorum ve dediğiniz tüm özellikler var, artı olarak yazılımından makro atayabilir ve ışıkları istediğiniz gibi efektlerle falan özelleştirebilirsiniz. Gerçekten iyi bir klavye. Büyük entera da sahip.

Trool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
XPG summoner rgb alabilirsiniz. Ben cherry mx speed silver switch olanını kullanıyorum ve dediğiniz tüm özellikler var, artı olarak yazılımından makro atayabilir ve ışıkları istediğiniz gibi efektlerle falan özelleştirebilirsiniz. Gerçekten iyi bir klavye. Büyük entera da sahip.
Link atabilir misiniz?

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Zorbek
bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama steelseries apex 7 aldım geçen hafta ve gerçekten memnunum. Red switch bir klavye , ben blue switchten geçtim ve çok fark hissettim çok daha konforlu geldi

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
  • Tuş aysınlatmalı
  • Büyük enter tuşu ve numlock olması
Aliexpresste ak820 pro var . Küçük enter li ama . %75 klavye . Fiyati 2.2k ya geliyor.

Trool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ahmet
bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama steelseries apex 7 aldım geçen hafta ve gerçekten memnunum. Red switch bir klavye , ben blue switchten geçtim ve çok fark hissettim çok daha konforlu geldi
2500 civarı düşünüyorum. Klavye fiyatlarınıda pek bilmiyorum açıkçası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aliexpresste ak820 pro var . Küçük enter li ama . %75 klavye . Fiyati 2.2k ya geliyor.
%75 derken tam olarak ne oluyor?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
2500 civarı düşünüyorum. Klavye fiyatlarınıda pek bilmiyorum açıkçası.

%75 derken tam olarak ne oluyor?
Numlock yok

Trool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ahmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
Karantina başında bilgisayarı 5000 civarına toplamıştım. Şimdi o paraya klavye alınıyor ve evet büçtemi aşıyor maalesef. Teşekkürler yinede.
Aslında size şöyle diyim sanırım bu klavyede stok sorunu var ben 2 ay önce 1700 TL'Ye aldım bu mükemmel klavyeyi. Stok azalınca fiyatı aniden artırmış olabilirler. Eğer aceleniz yoksa ürünün tekrar 2000 TL civarına düşmesini bekleyebilirsiniz çünkü klavye çok iyi. Çok fazla ekstrası var yani 1700 fiyatına göre.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Mirhan Yalçın

Trool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ahmet
Aslında size şöyle diyim sanırım bu klavyede stok sorunu var ben 2 ay önce 1700 TL'Ye aldım bu mükemmel klavyeyi. Stok azalınca fiyatı aniden artırmış olabilirler. Eğer aceleniz yoksa ürünün tekrar 2000 TL civarına düşmesini bekleyebilirsiniz çünkü klavye çok iyi. Çok fazla ekstrası var yani 1700 fiyatına göre.
Acelesi yok. Şu an kullandığım klavyenin aydınlatması var fakat tuş aydınlatması yok. Hem yazarken hem de akşamları bakarken çok rahatsız ediyor, onun için bir klavye bakıyorum. Teşekkürler.

Neden?

Top Bottom