Neler Yeni

Mekanik - Sessiz - Yumuşak OLMAYAN!!! RGB Klavye tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Atacan Yılmaz
Arkadaşlar mekanik klavyelerin tuşları elime çok hassas geliyor. Özellikle red switch bir gaming klavye almıştım ve hiç kullanamadım. Tuşları çok yumuşak hızlı yazı yazarken parmağımın değdiği diğer her tuşa basıyor. Ayrıca yumuşaklığından dolayı tuşa hangi basınçla ne zaman basıp basmadığımı anlamıyorum. Örneğin parmağım W nin üzerinde duruyor sanarken aslında basıyorum ama farkında değilim.

Şu an kullandığım klavye Logitech K345 klavye+mouse setin klavyesi. Bunun switch i nedir bilmiyorum, genelde iş için kullananlar tercih ediyor. Ama basış hissiyatı tam benim aradığım gibi; sert ve tuşları low profile. Hızlı yazı yazmak inanılmaz kolay, oyunlarda da sorunsuz kullanıyorum. Kendisini sadece iş bilgisayarımda kullanıp masaüstü için daha hoş görünen RGB li bir klavye arıyorum ama gaming klavye modellerinin hepsinde yumuşak tuşlu ve sessiz oldukları yazıyor. Mekanik olmayan çok dandik markalara da gitmek istemiyorum.

Şöyle hoş görünen RGB aydınlatmalı, kaliteli, tuş hissiyatı sert olan low profile bir klavye önerebilir misiniz? Sessiz olup olmaması hiç önemli değil, mümkünse numpad olsun ve TRQ olsun. Kablolu veya kablosuz olabilir. Multimedya tuşları bulunursa iyi olur. Fiyat 2-3 k arası olabilir en fazla.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
brown switch klavyelere bakabilirsin

Top Bottom