Neler Yeni

Bilgisayar ile ilgili sorularım var

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
1- kasadan kurbaga sesi gibi ses geliyor neden? bi geliyor 20 saniye sonra birdaha geliyor.
2-ben bilgisayarı 1 ay önce aldım ve ekran kartını kendim taktım, (güç kablosu ekran kartına yarım olarak girdi ) sizce kablonun tammı girmesi lazımdı şuan yarım olarak girik sıkıntı olurmu.

cevaplayanlara şimdiden teşekkürler

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
1. Kurbağa sesi gibi derken? Ses kaydı atma şansın varsa daha net tahminlerde bulunabiliriz.
2. Daha fazla girmiyorsa sorun olmaz. Sorun olacak olsa ilk günlerde belli ederdi.

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1. Kurbağa sesi gibi derken? Ses kaydı atma şansın varsa daha net tahminlerde bulunabiliriz.
2. Daha fazla girmiyorsa sorun olmaz. Sorun olacak olsa ilk günlerde belli ederdi.
gıcırtı gibi

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Buğra Boyacı
kanka kurbağa sesine en mantıklı tahminim içinde kurbağa olması çok garip tarif etmişsin :D

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
Bu tarz bir sesse ekran kartından veya psu (güç kaynağından) geliyor olması muhtemel sesin rahatsız etmesi dışında herhangi bir sorun teşkil etmez.
buna benzer ama bu kadar çok çıkmıyor 3 saniye çıkıyor ve duruyor 20 saniye sonra birdahda çıkıyor

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
buna benzer ama bu kadar çok çıkmıyor 3 saniye çıkıyor ve duruyor 20 saniye sonra birdahda çıkıyor
Sesin kaydedildiği ve dinlendiği cihazdan kaynaklı yanılmalar olabilir. Donanıma yük bindikçe ses şiddetlenir. İçerisinde bulunan bobinlerin manyetik alan oluşturmasından kaynaklı oluyor. Tabi ses psudanmı gpudan mı geliyor dinlemek gerek.
Dediğim gibi coil whineda sesin rahatsız etmesi dışında bir zararı yok. Garanti kapsamınada girmiyor güç tüketimi yüksek gpuların neredeyse hepsinde olan bir durum.

Son düzenleme:

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
Top Bottom