Neler Yeni

Bilgisayar Kasası Boyama İle Ekipman Boyama

neoHair

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuzhan Yiğit
Boyama Yapmayı düşünüyorum ilk olarak mousede başlamak istiyorum boyarken neler almalıyım ve sprey boya olarak hangi markayı alman lazım

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Kasa ısınırsa boya çıkar akar sisteme zarar verir etrafı kirletir.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Boyama Yapmayı düşünüyorum ilk olarak mousede başlamak istiyorum boyarken neler almalıyım ve sprey boya olarak hangi markayı alman lazım
İnternetten gördüğüm kadarıyla önce zımpara yapılıyor sonra astar ve üzerine boya kullanılıyor. İşlemleri düzgün yaparsan sorun olacağını sanmıyorum.
Kasa ısınırsa boya çıkar akar sisteme zarar verir etrafı kirletir.
Kasa boyasız bir parça mı? Düzgün yapıldıktan sonra akma gibi bir durum olamaz.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Kasa boyasız bir parça mı? Düzgün yapıldıktan sonra akma gibi bir durum olamaz.
Kasa boyalı tamam da ona bir kaç işlem yapıyorlar düzgün dursun diye.
Bu işlemleri ev koşullarında da yapabileceksen hiç bekleme boya. En azından iç kısmını boyama çünkü cidden akarsa sistemin gider.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kasa boyalı tamam da ona bir kaç işlem yapıyorlar düzgün dursun diye.
Bu işlemleri ev koşullarında da yapabileceksen hiç bekleme boya. En azından iç kısmını boyama çünkü cidden akarsa sistemin gider.
Çok uç bir ihtimal bana göre. Konu sahibi yapar yapmaz onu kendisi bilir ama kasanın sıcaklığı ile boyanın akma ihtimali 0 bence. Gidip yağlı boya ile boyamayacak sprey boya ile boyayacak sonuçta.

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Öz. K.
Çok uç bir ihtimal bana göre. Konu sahibi yapar yapmaz onu kendisi bilir ama kasanın sıcaklığı ile boyanın akma ihtimali 0 bence. Gidip yağlı boya ile boyamayacak sprey boya ile boyayacak sonuçta.
Bir sprey boya al ilk önce pis yüzeyi temizlemek içn ince bir zımpara al hırdavatçılara sor onlar verir kardeşim. Zımparaladıktan sonra ilk önce kasanın tüm kapaklarını sök kapakları boya spreyi çok yakın tutma 20-30cm uzaklıktan püskürt ardından 1-2 saat bekle ikinci katı at tüm kasaya aynı işlemi yap astar atmana gerek yok kasanın boya akıtacak kadar ısısı mı varmış öyle diyolar sen aklında varsa git bir hırdavatçıdan boya al dene hiçbirşey olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Doğukan
Kaplama yapmanı öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,846
Üyeler