Neler Yeni

Bilgisayar mühendisliği için hangi üni güzeldir?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Selam dostlar, 11. sınıf yazındayım ve şu anlık düzenli olarak tyt matematik çalışıyorum.
Bilgisayar mühendisliği okumayı hedefliyorum fakat aklımda bir okul veya bir puan yok.
Bursa istanbul taraflarında okunabilecek bildiğiniz okullar nereler var? Bunlar için kaç puan almak, kaç sıralama yapmak gerekiyor.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
abdulkadir bayram
Selam dostlar, 11. sınıf yazındayım ve şu anlık düzenli olarak tyt matematik çalışıyorum.
Bilgisayar mühendisliği okumayı hedefliyorum fakat aklımda bir okul veya bir puan yok.
Bursa istanbul taraflarında okunabilecek bildiğiniz okullar nereler var? Bunlar için kaç puan almak, kaç sıralama yapmak gerekiyor.
Samsun tam ünilik şehir

Rulep

80+ Gold
Yökatlasdan bak knk karışık baya 156 ile kapatan da 25k ile kapatan da var doğu taraflarını saymıyorum

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
abdulkadir bayram

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
abdulkadir bayram
Neden hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Istanbulda yasayamam hocam maddi durumum el vermez. Ankara da bildiginiz uni var mi? Veya Bursa da
Arkayı sağlama alalım daha

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yökatlasdan bak knk karışık baya 156 ile kapatan da 25k ile kapatan da var doğu taraflarını saymıyorum
Istanbula yakin olsa daha guzel olur ya, Ankara da olabilir ama unileri hic bilmiyorum

Arkayı sağlama alalım daha
Izmir Ankara Bursa var aklimda ama hangi uniler iyidir hangi sehir daha iyidir bilmiyorum

Rulep

80+ Gold
Istanbula yakin olsa daha guzel olur ya, Ankara da olabilir ama unileri hic bilmiyorum
Yökatlastan hepsini görebilirsin Ankara bildiğim iki tane var biri odtü diğeri TOBB odtü 878 ile kapattı TOBB burslu 1.500 küsürle kapattı %50 indirimlisi 6.700 küsürle kapattı Eskişehir teknik 25k itü 1200 küsür ytü 5k küsür Gebze de 9k küsür aklımda olanlar bunlar

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,571
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
İyi köklü güzel bir üniversite için 10bin altı yapman şart. Gitgide de sıramalar düşüyor haberin olsun.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
abdulkadir bayram

Izmir Ankara Bursa var aklimda ama hangi uniler iyidir hangi sehir daha iyidir bilmiyorum.
İzmir de cinsel yönelimini koruyabileceğini düşünmüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,628
Üyeler
141,466
Son üye
AliAslan1076
Top Bottom