Neler Yeni

Bilgisayar mühendisliği için ideal laptop

Hamzadarc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Darıcı
Beyler selamun aleyküm ben bu sene bilgisayar mühendisliğine gidecem böyle üniversitede her işimi görecek ve aynı zamanda ara sıra oyun oynayabileceğim (fifa23 gibi) bi laptop lazım. Bütçem 15-20k arası önerebileceğiniz bir şey varmı.

ConquerorXIV

80+ Gold
aleyküm selam bu bütçede 3050li alınabiliyor. düşünürseniz elimde 2070li temiz bir cihaz var

ConquerorXIV

80+ Gold

Hamzadarc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Darıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Rami 16gb olan modellerde fiyat ne kadar oynar
Mesaj otomatik birleştirildi:

16 GB tercihim olur
Rami kendiniz alıp bilgisayarcı da taktırabilirsiniz, hazır olarak alınca çok fiyat farkediyor

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold
o zaman sonradan alıp takacaksınız. son indirimlerdeyken alsaydınız daha iyi bir cihaz bulalabilirdiniz artık bu piyasada zor

varsa başka önerisi olan atar zaten

Hamzadarc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Darıcı
o zaman sonradan alıp takacaksınız. son indirimlerdeyken alsaydınız daha iyi bir cihaz bulalabilirdiniz artık bu piyasada zor

varsa başka önerisi olan atar zaten
Knk normalde bilgisayar mühendisliği düşünmüyordum aniden bi karar değişikliği olunca geçe kaldı

ConquerorXIV

80+ Gold
Knk normalde bilgisayar mühendisliği düşünmüyordum aniden bi karar değişikliği olunca geçe kaldı
2. el almayı düşün, abdullah hoca da zaten 2.ele teşvik ediyor şuan 2.el laptop konusunda içerik yapacakmış hatta

ayakliPC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Hakan
Bütçe meselesi tabi ama bu zamana kadar iş amaçlı bilgisayarlara istinaden söylüyorum, işlemcisi Intel, ekran kartı nVidia olsun.
Aksi halde bataryayı yettirebilmek için taklalar atar ya da yanında sürekli adaptör taşımak zorunda kalırsın.
Şahsi bir tavsiyedir, bütçen dahilinde hareket edeceksin tabii ki

Hamzadarc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Darıcı
2. el almayı düşün, abdullah hoca da zaten 2.ele teşvik ediyor şuan 2.el laptop konusunda içerik yapacakmış ha

2. el almayı düşün, abdullah hoca da zaten 2.ele teşvik ediyor şuan 2.el laptop konusunda içerik yapacakmış hatta
İkinci el mantıklı olabilir ama uzun süre kullanacağım için bir sıkıntı çıkarır mı bilemiyorum

Bütçe meselesi tabi ama bu zamana kadar iş amaçlı bilgisayarlara istinaden söylüyorum, işlemcisi Intel, ekran kartı nVidia olsun.
Aksi halde bataryayı yettirebilmek için taklalar atar ya da yanında sürekli adaptör taşımak zorunda kalırsın.
Şahsi bir tavsiyedir, bütçen dahilinde hareket edeceksin tabii ki
Bilgi için teşekkür ederim

Top Bottom