Neler Yeni

Bilgisayar Mühendisliği için Laptop Onerisi Butce 20-30k

Xlnercion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ali Ulvi Özdemir
Selamlar bu yil bilgisayar muhendisligi bolumunde okumaya baslayacagim 20-30k butcem var laptop alacagim hafif ve kullanisli olursa daha iyi olabilir monster tarzi oyun laptoplarina cok sicak degilim cok oyun oynayacagimi sanmiyorum klavyesi de cok kucuk olmazsa daha iyi olur şimdiden teşekkurler iyi forumlar
Merhalar ben ilk üniye gireceğim zaman MacBook Air M1 aldım kodlamalarda rahat olur diye önerebilirim. Şarjıda çok iyi gidiyor kullanımı rahat. Windows destekli uygulamalarda da Parallels crackleyip kullanırsın sıkıntı olmaz. Ama oyun oynayamazsın. Üniversite kredilerini altına basıp 6-7 ay sonra oyun bilgisayarıda toplamıştım kendime sende öyle yapabilirsin.

Turker75

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Turker
8gb ramli laptopa oyun acıyor diye 30k vermeye deger mi hocam amaclarım arasında oyun oynamak yok bu leptobu sadece derslerimde kod calisirken kullanıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu guzele benziyor ama rami 8gb düsük degil mi yazılım icin 16 oneriyorlar oyun cok oynamayacagim hatta hic bile diyebilirim rtx 3060 yüksek bir kart degil mi

ConquerorXIV

80+ Gold
8gb ramli laptopa oyun acıyor diye 30k vermeye deger mi hocam amaclarım arasında oyun oynamak yok bu leptobu sadece derslerimde kod calisirken kullanıcam

bu guzele benziyor ama rami 8gb düsük degil mi yazılım icin 16 oneriyorlar oyun cok oynamayacagim hatta hic bile diyebilirim rtx 3060 yüksek bir kart degil mi
mühendislik başka yazılım başkadır

rami yükselteceksin zaten

Top Bottom