Neler Yeni

Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği için nereden başlamalıyım?

DeHuman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Decentralized Human
Donanım arşivi sakinleri! Foruma yakın zamanda geldim. Önceden başka bir forumda aktif olarak yazılarım ve konularda yardımlarım oluyordu. Orayı bıraktım uzun zamandır aktif değilim. Teknoloji kanallarının sponsor kaybetmemek için ürünlerin eksi yanlarını göstermekten çekinmesi gibi durumları gördükten sonra birçok forumdan uzaklaştım. Burada @Abdullah Hacıgül kardeşimin muhtemelen sitesinde ve kanalında bir sürü emeği var. Kendisi ürünleri dobra dobra inceliyor. Ona buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Uzaktan abi kardeş yakınlığı hissettiğim nadir kişilerden birisidir.

Gelelim benim konuma. Aslında buraya uzun bir yazı yazmıştım ancak vazgeçtim. Duymak istemeyebilirsiniz hiç gerek yok ayrıntı vermeye. Kafanızı şişirmeden sizden kafamdaki soru işaretlerine yanıt bulmamda yardımcı olmanızı istiyorum. Her gün hayatımı değiştirmek için düşünüyorum sürekli düşünüyorum. Fakat hiçbir şekilde harekete geçemedim. Nereden başlamalıyım? Aslında ben de biliyorum nereden başlayacağımı. YKS, İngilizce gibi bunlar tamam. Diploma için gerekli şeyler. Ancak farklı olarak bir Udemy kursları veya YouTube eğitimleri olabilir. Tavsiye ettiğiniz kaynaklar olabilir. Kitap olabilir. Üniversite seçimi tavsiyeleri olabilir. Algoritma ile başlama olabilir. Benim durumumda olan kişiler için de bir rehber olabilecek düzeyde faydalı bir içerik olmasını istiyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Sagittarius

80+ Silver
Donanım arşivi sakinleri! Foruma yakın zamanda geldim. Önceden başka bir forumda aktif olarak yazılarım ve konularda yardımlarım oluyordu. Orayı bıraktım uzun zamandır aktif değilim. Teknoloji kanallarının sponsor kaybetmemek için ürünlerin eksi yanlarını göstermekten çekinmesi gibi durumları gördükten sonra birçok forumdan uzaklaştım. Burada @Abdullah Hacıgül kardeşimin muhtemelen sitesinde ve kanalında bir sürü emeği var. Kendisi ürünleri dobra dobra inceliyor. Ona buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Uzaktan abi kardeş yakınlığı hissettiğim nadir kişilerden birisidir.

Gelelim benim konuma. Aslında buraya uzun bir yazı yazmıştım ancak vazgeçtim. Duymak istemeyebilirsiniz hiç gerek yok ayrıntı vermeye. Kafanızı şişirmeden sizden kafamdaki soru işaretlerine yanıt bulmamda yardımcı olmanızı istiyorum. Her gün hayatımı değiştirmek için düşünüyorum sürekli düşünüyorum. Fakat hiçbir şekilde harekete geçemedim. Nereden başlamalıyım? Aslında ben de biliyorum nereden başlayacağımı. YKS, İngilizce gibi bunlar tamam. Diploma için gerekli şeyler. Ancak farklı olarak bir Udemy kursları veya YouTube eğitimleri olabilir. Tavsiye ettiğiniz kaynaklar olabilir. Kitap olabilir. Üniversite seçimi tavsiyeleri olabilir. Algoritma ile başlama olabilir. Benim durumumda olan kişiler için de bir rehber olabilecek düzeyde faydalı bir içerik olmasını istiyorum. Teşekkür ederim.
Ben Universtesiz C++ , Java ve JacaScript sertifikam var buyuzden isler yapabiliyorum herles Python dan basliyor yazilima sahsen ben JavaScript öneriyorum bence daha kolay ge zevkli

Son düzenleme:

DeHuman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Decentralized Human
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Universtesi C++ , Java ve JacaScript sertifikam var buyuzden isler yapabiliyorum herles Python dan basliyor yazilima sahsen ben JavaScript öneriyorum bence daha kolay ge zevkli
Sertifika dediniz aklıma geldi. Lisans diplomam olmadan sertifika programlarıyla kendimi geliştirip iş bulabilir miyim peki?

DeHuman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Decentralized Human
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yutup linki can değer 8 dakika
2. sınıfım söyledikleri ben şimdi öyle bi durumda olsam kesinlikle böyle yapardım
Kardeşim teşekkür ederim. Senin önerini de gördüm. Can Değer'i 3 ay önce keşfettim. Yeni videosu tam bana göreymiş. Teşekkür ederim. Herkese teşekkürlerimi "Beğen"e basarak ileteceğim. Teşekkür etmedi demeyin. Site fazla kalabalık olmasın diye böyle yapıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,294
Üyeler
158,076
Son üye
ali565
Top Bottom