Neler Yeni

BİLGİSAYAR ÖNERİSİ İSTİYORUM

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ahmet Kıvrak
Bütçe
15000
Öncelikle merhabalar. Yeni bir bilgisayar almak istiyorum çok fazla bir bütçem yok o yüzden 2,el tavsiyelere de açığım(sadece Kütahya’dan alabilirim, babam görmeden 2.el almaya pek yanaşmıyor) oynadığım oyun valorant, gta5, rdr2, cs, pes fifa tarzı çok bir performans gerektirmeyen oyunlar. Sistemin yanına bir de monitör alacağım 144 veya 165hz. İkinci el alacağım onu da. Diğer ekipmanlarım tam. Bütçem max 15k. Beni bu oyunlarda sıkıntıya sokmayacak önerilerinizi bekliyorum

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,991
İsim
Emir
Tek tek baktım da sahibinden de 5500 veya 5600 tarzında işlemciler kütahya ilinde satılmıyor.Hazır sistem baktım onlarda kazık fiyata.Bütçe artma şansı var mı acaba?

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Atilla Can Kılıç
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ahmet Kıvrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek tek baktım da sahibinden de 5500 veya 5600 tarzında işlemciler kütahya ilinde satılmıyor.Hazır sistem baktım onlarda kazık fiyata.Bütçe artma şansı var mı acaba?
taş çatlasın 1k daha arttırabilirim. yakın şehirlerden kargo ile de alabilirim eğer bulabilirsem eskişehir falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasayı rampage ya da vento yapılırsa daha iyi olur
hocam 2.el daha iyi bir sistem dizebilirmiyim sıfır almak yerine

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Atilla Can Kılıç
İlgilendiği Kategoriler
taş çatlasın 1k daha arttırabilirim. yakın şehirlerden kargo ile de alabilirim eğer bulabilirsem eskişehir falan

Bu sistemi teker teker toplayınca 17k civari bir şey çıkıyor. ileride ekran kartını 2.el 4060 alıp takarsınız güzel bir sistem olur

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Rick Baba

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Atilla Can Kılıç
İlgilendiği Kategoriler
Bu sistemi teker teker toplayınca 17k civari bir şey çıkıyor. ileride ekran kartını 2.el 4060 alıp takarsınız güzel bir sistem olur
Arttırabiliyorsanız kasayı güzel bir şey yapın

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,991
İsim
Emir
Arttırabiliyorsanız kasayı güzel bir şey yapın
400 stok vardı bitmeden alın bu fiyata sistem bulamazsınız
Arkadaşın bütçesi maks 16k ya çıkabilir.Monitörü 2k ya 144hz bulamaz.

Şöyle yapalım,babana param güvende satın alacağını belirtirsen bir sorun olcağını sanmam.Birazdan size ürünler bakıp linkini atayım olur mu?

2.el fiyatları düzgün bulamadım desem yeridir.2.elde dolandırılma muhabbetleri var diye de yarısı 0 yarısı 2.el oldu.Param güvende harici satın almamanı öneririm.Ekran kartı içinde ek bir forum açıp facebook gruplarını falan sorabilirisn diye düşünyorum

Son düzenleme:

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ahmet Kıvrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Şöyle yapalım,babana param güvende satın alacağını belirtirsen bir sorun olcağını sanmam.Birazdan size ürünler bakıp linkini atayım olur mu?

2.el fiyatları düzgün bulamadım desem yeridir.2.elde dolandırılma muhabbetleri var diye de yarısı 0 yarısı 2.el oldu.Param güvende harici satın almamanı öneririm.Ekran kartı içinde ek bir forum açıp facebook gruplarını falan sorabilirisn diye düşünyorum
Hocam bu sistemi alsam, ekran kartını param olduğunda değiştirsem nasıl olur sizce

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Rick Baba

Kendime alcak olsam aynı durumda olsam kasayı alırdım çünkü bu fiyata sıfır sistem yok. Monitör ve ekipmanlarıda ilerleyen zamanlarda tek tek alırdım...

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Atilla Can Kılıç
İlgilendiği Kategoriler

İntel ve 4060 ekran kartı 1080p için uygun 2k almasına gerek yok. Alabileceği en uygun pc de ModArt 2.ele girişmesine gerek bile yok. İntel zaten günümüzdeki oyunları acabilecek bir kart 3060 performansında. Boş yere 2.ele girmesin.

Hocam bu sistemi alsam, ekran kartını param olduğunda değiştirsem nasıl olur sizce
https://www.itopya.com/modartarc3in...ciexpress408gb16gbddr4500gbnvmem2ssdin_h25484 Bu sistemi alın sıfır parçaları 18k ya denk geliyor 1650den kat kat daha iyi bir ekran kartı. İleride ekran kartını satıp daha iyi bir GPU ya da geçebilirsiniz. Boş yere 2.el parçalara girişmeyin alabileceğiniz mükemmel fırsatlı bir sistem varken.

İşlemci R5 5500 denk zaten düşünmeden alınabilecek bir sistem

Kasa olarak bütçeniz yeterse Bu iki kasadan birini öneririm
1710075987748.png

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
945,836
Üyeler