Neler Yeni

Bilgisayar Programcılığı için Laptop tavsiyesi (Bütçe 20k,Max 25k)

Kenshii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Ayberk Demirağ
Merhaba bilgisayar programcılığı kazandım ama bilgisayarım yetersiz olduğu için laptop bakıyorum 20k civarında güzel performans veren bir laptop önerir misiniz?
Not: Fazla oyun oynayan birisi değilim gaming pc olmasına gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Andaç
Bütçeyi biraz arttırabilirsen macbook air m1 modelini öneriririm. Ya da huawei'nin matebook modellerini önerebilirim güzel duruyor cihazları gayet.

Kenshii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Ayberk Demirağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Andaç

Kenshii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Ayberk Demirağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu model dahademin karşıma çıktı gayet yeterli duruyor. Fakat bu kasanın hatırladığım kadarıyla tek büyük problemi klavye arka aydınlatmasının olmamasıydı.
Aydınlatma önemli değil hocam, harici klavyem var zaten şuan c#, önümüzdeki sene java yazıcam ihtiyaçlarımı karşılar mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Andaç
Aydınlatma önemli değil hocam, harici klavyem var zaten şuan c#, önümüzdeki sene java yazıcam ihtiyaçlarımı karşılar mı ?
İhtiyaçlarını karşılayacaktır, ek olarak bir öneri cihaz daha atayım, linkteki d15 modelinin daha iyi olduğunu düşünüyorum açıkçası. :https://www.amazon.com.tr/Matebook-...lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
Tabii laptop bilgisayarlar ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip arkadaşlar da yardımcı olursa daha iyi olacaktır.

Top Bottom