Neler Yeni

Bilgisayara sebepsiz giren drop

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Sıcaklık değerlerinizde güzel, yeni format attım diyorsunuz, aklıma SSD veya RAM de sorun olma ihtimali geliyor. Sistem de tek SSD var değil mi? Hem windows hem oyunlar burada kurulu?
Evet hocam. Ramleri test ettim ve sorun bulamadım. 2 ssd var fakat 2. Ssd’yi pek kullanmıyorum. Windows ile oyunlar tek bir ssdde kurulu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Burhan Bey
Evet, ilk mesajda gördüm. Eğer müsaitseniz 500 olana sistemi ve gerekli uygulamaları kurun, 1tb olanı oyun ve depolama için kullanın.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Evet, ilk mesajda gördüm. Eğer müsaitseniz 500 olana sistemi ve gerekli uygulamaları kurun, 1tb olanı oyun ve depolama için kullanın.
Hocam şu anda öyle kullanmaktayım. 1 tb’da sadece yüksek alan isteyen oyunlar var. Onun dışında sistem vb. Geri kalan her şey 500 gb’lık ssdde.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Burhan Bey
Demek istediğim sistemin kurulu olduğu diski değiştirin, elinizde varsa daha küçük kapasiteli ssdler onları da kullanabilirsiniz. Takılma ve kilitlenmeleri devam ediyor mu kontrol edin.

Top Bottom