Neler Yeni

Bilgisayar'da anlık takılma ve ekran kapanma sorunu

Özerakn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özet akın
merhabalar arkadaşlar
bilgisayarımın özellikleri;
amd reyzen 2600-
msi b450m-a pro max
gskil 8gb ram
msi rx570 ekran kartı
kingston M2 ssd
FSP CMT110A kasa psu 500 wat 80plus olarakta bu var
bilgisayarı aldığımda oyunlarda anlık takılmalar vardı ve ara sıra ekran birden kapanıyoda ama kasa çalışır durumda kalıyordu. pc'ye format attıktan sonra bu düzeldi ve 3 aydır düzgün çalışıyodu oyunlardaki takılmalarda geçmişti. fakat bu yeniden başladı ekran yine kendiliğinden kapanıyor ve oyunlarda anlık takılmalar oluyor. bunun sebebi nedir? (windows 10 pro(deneme sürümü) kullanıyorum.

Mehmet Anıl

80+ Silver
merhabalar arkadaşlar
amd reyzen 2600-
msi b450m-a pro max
gskil 8gb ram
msi rx570 ekran kartı
kingston M2 ssd
bilgisayarı aldığımda oyunlarda anlık takılmalar vardı ve ara sıra ekran birden kapanıyoda ama kasa çalışır durumda kalıyordu. PC'ye format attıktan sonra bu düzeldi ve 3 aydır düzgün çalışıyodu oyunlardaki takılmalarda geçmişti. fakat bu yeniden başladı ekran yine kendiliğinden kapanıyor ve oyunlarda anlık takılmalar oluyor. bunun sebebi nedir? (windows 10 pro(deneme sürümü) kullanıyorum.
çözdünmü

sadebey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Durmuş Ali
merhabalar arkadaşlar
amd reyzen 2600-
msi b450m-a pro max
gskil 8gb ram
msi rx570 ekran kartı
kingston M2 ssd
bilgisayarı aldığımda oyunlarda anlık takılmalar vardı ve ara sıra ekran birden kapanıyoda ama kasa çalışır durumda kalıyordu. pc'ye format attıktan sonra bu düzeldi ve 3 aydır düzgün çalışıyodu oyunlardaki takılmalarda geçmişti. fakat bu yeniden başladı ekran yine kendiliğinden kapanıyor ve oyunlarda anlık takılmalar oluyor. bunun sebebi nedir? (windows 10 pro(deneme sürümü) kullanıyorum.
aynı sorun bendede var reis bendede ram ekran kartı ssd hatta işlemci bile aynı . googledayken varolant a geçtiğim anda takılıyor pc açık lakin hiçbirşey çalışmıyor klavye mouse kulaklık iptal oluyor .

Top Bottom