Neler Yeni

Bilgisayardan sıkılıyor musunuz?

Burakg3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Burak Gümüş
Dostlar demem o ki, şimdi 7 binlik bir sistem toplayacağım fakat topladıktan 1-2 ay sonra oyunlardan sıkılır mıyım? Verdiğim paraya yazık olmaz mı? diye düşünüyorum.
Aranızda hali hazır iyi sistem sahipleri, 20 yaş üstü kardeşlerim cevaplarsa sevinirim.
Not: 21 yaşındayım.

Thei3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ege
Sıkılcan bende boyle dusunuyodum pısmanım spora yonel oraya yatırım yap ben sonradan baskete dondum

FreakyXd

80+ Silver
online oyun oynarsan sıkılmazsın.

Awae4Life

80+
Ara ara sıkılacağın zamanlar elbet olacak ama bu can sıkıntısı kalıcı olmaz hep geri dönersin merak etme.

NeẊus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Berkay Gülpınar
Online oyunlarda bir takımın olursa zerre sıkılacağını sanmıyorum.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Enes Koç
Dostlar demem o ki, şimdi 7 binlik bir sistem toplayacağım fakat topladıktan 1-2 ay sonra oyunlardan sıkılır mıyım? Verdiğim paraya yazık olmaz mı? diye düşünüyorum.
Aranızda hali hazır iyi sistem sahipleri, 20 yaş üstü kardeşlerim cevaplarsa sevinirim.
19 yaşımdayım biraz yaşıtlarım bilgisayar başında değil tek oynuyorum çoğu zaman belki ondandır ama ben sıkılıyorum dizi izliyorum forumlarda geziyorum vesaire oyun çok oynamam işe gittiğim zaman kendime geliyorum eğer kendini zorlamıycaksan alabilirsin ama şart değil bence yaşında iyi başka konularda değerlendirebilirsin he dersinki ben çalışıyorum sosyal yaşantım yerinde akşam eve gelirim 1-2 el cs atarım arada dizi izlerim vesaire dersen al ben o kafada aldım masaüstü sistemimi açmıyorum bile leptopta takılıyorum ama çok oyun oynayan adam sıkılmaz hele çevresinde de varsa oyun oynayan güzel olur.

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hic bi problem olmaz. Zevk meselesi.
pc ben hep tercih ederim

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Eskiden hep PC'de rekabetçi oyunlar oynardım. Artık PS'im var ve hikayeli oyunlar oynuyorum daha çok. Ama hala eski alışkanlığımdan herhalde bi rrekabetçi/battle royale oyunu oynamak istiyorum. Artık PC'm de kaldırmıyor yeni oyunları. Yani evet sıkılıyorum. Ama bilgisayarın kötü olmasından oyunlardan değil.

Derek Pappalardo

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Derek
İlgilendiği Kategoriler
Bioshock, Mark of the Ninja
Sıkılmıyorum ama bir oyunu çok oynarsam ara verme ihtiyacı hissettiğim oluyor. O aralarda ise Ori and the Will of the Wisps gibi platformer oyunları oynuyorum. Hatta sırf bu oyunları bilgisayarda da oynamak için sistemimi yükselteceğim. Konsolda oynamak bazen PC kadar keyifli olmuyor. Üstelik oyunlar PC'de daha ucuz ve daha sık indirim oluyor. Eğer ki sıkılırsan, platformer ve roguelike oyunları oynamanı tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,577
Üyeler
155,587
Son üye
captainmactavishh
Top Bottom