Neler Yeni

bilgisayarı açtıgımda kendi kendine kapanıp açılıyor

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
merhaba arkadaşlar bilgisayar 1 senelik ve bu olay 1 haftadır var. Bilgisayarı ilk açtıgımda 30 saniye falan sonra pc kapanıyor ve 4 5 saniye sonra tekrar açıyor bu sorunu nasıl çözebilirim. 3 tane uyguladıgım çözüm:
1-)gelişmiş sistem ayarlarından başlangıç ve kurtarmaya girip yeniden başlatmayı kapattım
2-)ag ve internet ayarlarından internetin pcyi yeniden başlatmasını kapattım
3-)güç seçeneklerinde hızlı başlatmayı kapattım.
sorun donanımsal mıdır yazılımsal mı nasıl çözebilirim geçen hafta işlemcinin macununu degiştirmiştim ters bir şey yapmış olabilir miyim?

Kerem gök

80+ Silver
merhaba arkadaşlar bilgisayar 1 senelik ve bu olay 1 haftadır var. Bilgisayarı ilk açtıgımda 30 saniye falan sonra pc kapanıyor ve 4 5 saniye sonra tekrar açıyor bu sorunu nasıl çözebilirim. 3 tane uyguladıgım çözüm:
1-)gelişmiş sistem ayarlarından başlangıç ve kurtarmaya girip yeniden başlatmayı kapattım
2-)ag ve internet ayarlarından internetin pcyi yeniden başlatmasını kapattım
3-)güç seçeneklerinde hızlı başlatmayı kapattım.
sorun donanımsal mıdır yazılımsal mı nasıl çözebilirim geçen hafta işlemcinin macununu degiştirmiştim ters bir şey yapmış olabilir miyim?
ramleri falan oynatmış olabilir misin macun değişirken? bi ramleri tak çıkar öyle dene istersen

Dragonman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ramleri falan oynatmış olabilir misin macun değişirken? bi ramleri tak çıkar öyle dene istersen
kral yaptım çok geç bakıyorum kb sık giremiyorum ama olmadı herzaman belirli bir süre sonra pcyi açtıgımda ekran geliyor masaüstü sonra kapanıyor açılıyor sorunsuz devam ediyor macun dgiştirdigim günden beri oluyor ne yapacagımı şaşırdım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,052
Üyeler
150,601
Son üye
onurcetin
Top Bottom