Neler Yeni

Bilgisayarı ekran kartıyla çalıştırınca siyah ekran oluyor

Ardaass

80+
Merhaba bilgisayarımı ekran kartı ile çalıştırdığımda açılıyor ama ekran kartı driver kurarken kapanıyor ekran siyah oluyor yarım saat 1 saat beklesemde yine açılmıyor bilgisayar tuşuna basıp kapatıyorum kapattığımda hiç açılmıyor ama ekran kartını söküp anakart ile açınca hiçbir sorun olmadan açılıyor işlemci vs driver yüklüyorum yine sorun olmuyor kaç gündür uğraşıyorum sorunu bulamadım.
Not: Ekran kartı takılı iken görüntüyü ekran kartı ile alıyorum.
2. not: Ekran kartıyla açmaya çalıştığımda driver kurarken ekran siyah oluyor kapattığımda tekrar açmaya çalışıyorum açılmıyor.

Mizmed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsmet
Driver'ın daha eski bir WHQL versiyonunu kurmayı deneyin. Driver yüklü değilken stres testi yapmayı da deneyebilirsiniz. Problem donanımsalsa tamir ettirmek tek seçenek kalıyor günün sonunda.

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Taha Tuncay Arpacı
Merhaba bilgisayarımı ekran kartı ile çalıştırdığımda açılıyor ama ekran kartı driver kurarken kapanıyor ekran siyah oluyor yarım saat 1 saat beklesemde yine açılmıyor bilgisayar tuşuna basıp kapatıyorum kapattığımda hiç açılmıyor ama ekran kartını söküp anakart ile açınca hiçbir sorun olmadan açılıyor işlemci vs driver yüklüyorum yine sorun olmuyor kaç gündür uğraşıyorum sorunu bulamadım.
Not: Ekran kartı takılı iken görüntüyü ekran kartı ile alıyorum.
2. not: Ekran kartıyla açmaya çalıştığımda driver kurarken ekran siyah oluyor kapattığımda tekrar açmaya çalışıyorum açılmıyor.
Amd ekran kartı mı ? Amd ise r7 serisi vs. mi ?

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Taha Tuncay Arpacı
Aynen AMD R7 370
Aynı ekran kartı bende de vardı oyüzden sormuştum. Kronik bozuk bir ekran kartı ve çok can sıkıcı bir durum. Ne yaptıysam düzelmedi sürekli format atarak driver kurdum hep aynı durum. Yeni sistem alarak bu dertten kurtuluyorum. Tamir ile olacak iş değil sorun kronik.

Top Bottom