Neler Yeni

Bilgisayarı kapattım açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sefa Aktaş
Herkese selamlar.
Oyun oynadıktan sonra bilgisayarımı kapattım kapatırken bilgisayar bi takıldı dondu neyse sonra kapandı bende o an aklıma oyun indirmek geldi geri açıcaktım bilgisayarı ekrana görüntü gelmiyodu bu olay olmadan önce windows masaüstü pencere yöneticisi cpunun %83 ünü kullanıyodu belki bunla alakalıdır ramlari söktüm temizledim geri taktım bir şey değişmedi ekran kartını söktüm temizledim taktım aynı farklı ekran kartı denedim sorun aynı şuan bilgisayarcıya verdim ama bi sonuç yok 4 gündür bulamadılar sorunu sivasta yaşadığım için bilgisayarcıların hiç biri doğru düzgün bilgisayardan anlamıyo sistem özelliklerimi de bırakayım
Ekran kartı : MSİ RX 570 8GB 256 BİT
Anakart: Msi 990fxa gd 65
İşlemci: Amd fx8350
Ram: 8x4 32 gb Samsung
SSD : 2X SAMSUNG 850 EVO 240GB
HDD : 320 GB MARKASINI BİLMİYORUM
ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Herkese selamlar.
Oyun oynadıktan sonra bilgisayarımı kapattım kapatırken bilgisayar bi takıldı dondu neyse sonra kapandı bende o an aklıma oyun indirmek geldi geri açıcaktım bilgisayarı ekrana görüntü gelmiyodu bu olay olmadan önce windows masaüstü pencere yöneticisi cpunun %83 ünü kullanıyodu belki bunla alakalıdır ramlari söktüm temizledim geri taktım bir şey değişmedi ekran kartını söktüm temizledim taktım aynı farklı ekran kartı denedim sorun aynı şuan bilgisayarcıya verdim ama bi sonuç yok 4 gündür bulamadılar sorunu sivasta yaşadığım için bilgisayarcıların hiç biri doğru düzgün bilgisayardan anlamıyo sistem özelliklerimi de bırakayım
Ekran kartı : MSİ RX 570 8GB 256 BİT
Anakart: Msi 990fxa gd 65
İşlemci: Amd fx8350
Ram: 8x4 32 gb Samsung
SSD : 2X SAMSUNG 850 EVO 240GB
HDD : 320 GB MARKASINI BİLMİYORUM
ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER
PSU ne?

ZXCV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Doğan
PC sizlere ömür

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,782
İsim
Mert Can Ergün
elektrik geliyor mu

ZXCV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Doğan

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Anakartın ışıkları normal psudan bi tıkırdama geliyo gibi sanki yada bana öyle geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet
kanka psu dan tıkırdı geliyosa psu da bi şey var demektir başka bi psu yla dene meni oneririm deneme şansın varsa dene başka psuyla

Top Bottom