Neler Yeni

Bilgisayarım hakkında kafama takılanlar

thekhione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Bruce WAYNE
Merhaba arkadaşlar, ben 17 Mayıs 2023 de Vatan Bilgisayar'dan https://www.vatanbilgisayar.com/amd...prime-a320m-k-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html 15700 TL'ye bu sistemi aldım. Anakart la kasa değişik sadece diğer her şey aynı. 45 gün oldu hala kafama takılan çok şey var. 45 Gün önceki fiyatlar ile 15700'e bu sistemden daha iyisini alıırmışım. Ama ben vatan güvencesi ve ekran kartı ASUS olduğu için bu sistemi tercih ettim. Bilmiyorum büyük bir hata yapmışım gibi geliyor. Sizce hata mı yapmışım? (Anakart A520M-P TUF Gaming kasa Rampage sailor 600W)

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,447
İsim
Yusuf
Merhaba arkadaşlar, ben 17 Mayıs 2023 de Vatan Bilgisayar'dan https://www.vatanbilgisayar.com/amd...prime-a320m-k-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html 15700 TL'ye bu sistemi aldım. Anakart la kasa değişik sadece diğer her şey aynı. 45 gün oldu hala kafama takılan çok şey var. 45 Gün önceki fiyatlar ile 15700'e bu sistemden daha iyisini alıırmışım. Ama ben vatan güvencesi ve ekran kartı ASUS olduğu için bu sistemi tercih ettim. Bilmiyorum büyük bir hata yapmışım gibi geliyor. Sizce hata mı yapmışım? (Anakart A520M-P TUF Gaming kasa Rampage sailor 600W)
bro fiyatlar yeni ürünler çıkmasıyla elbette düşüyor buna yapabileceğimiz bir şey yok yani mayıs 15K şimdi 15K versen 5600lü alabiliyordum diyorsun içinden. ama asıl problem miningin biz tüketicilere olan zararı diyebiliriz. eskiden biliyorsun fiyat ne olursa olsun miningçiler sistemi sömürdükleri için mağazalar genelde fiyat avantajını korumuyorlardı. mining döneminde sistemlerin fiyatları zaten ayyuka çıktığı için 15K bize ucuz geliyordu ve alıyorduk geleceği göremediğimiz için. fakat mining bittikten sonra ceremesini çekmeye devam ediyoruz çünkü artık sistemler yüksek fiyatlara satılamıyor piyasadaki hemen hemen hepsi sistemlerini satın alımlarla güncelledi ve durağanlaştı yani artık bir şey almıyorlar ve yeni bileşenlerin çıkmasıyla birlikte fiyatların düşmesine sebebiyet veriyor. hele birde dolar kuru yükselmeseydi kim bilir ne fiyatlar görecektik belkide 15.700e 3070ti sistemler vereceklerdi ama dediğim gibi geleceği göremediğimiz için kısmet ve miningin piyasayı allak bullak etmesi diyebiliriz.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
hata yapsan ne olacak alınmış artık,moral bozmaya gerek yok.

disguisef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kaan
hata yapsan ne olacak alınmış artık,moral bozmaya gerek yok.
kesinlikle ben bile ray tracing aşığı fazla değilim amd almayı bilgisayarı sipariş ettikten sonra aklıma geldi yani aldıysan problem olmaz en kötü ihtimalle sonra satıp yeni bir tane toplarsın para ekleyip

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,779
Üyeler
153,441
Son üye
ruzgar1234
Top Bottom