Neler Yeni

Bilgisayarım Ses var Görüntü yok

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
noyanz12
Merhaba Arkadaşlar.

Oyun oynarken bir anda ekran gitti ve görüntü gelmiyor, oyunun arkada sesi geliyordu. Sonra bilgisayarı kapadım, açtığımda görüntü yok devem ediyor.
Windows açılış sesi geliyor ama görüntü gelmiyor sebebi ne olabilir.

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
bir rami çıkart ve dene olmazsa başka slota tak olmazsa aynı işlemi diğer ram e de yap tabii varsa

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
noyanz12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir rami çıkart ve dene olmazsa başka slota tak olmazsa aynı işlemi diğer ram e de yap tabii varsa
Sök tak yaptım, farklı ram ile yaptım. durum aynı devam ediyor. Bios ekranı falanda görmüyor ama windows açılış sesi geliyor.

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
Sök tak yaptım, farklı ram ile yaptım. durum aynı devam ediyor. Bios ekranı falanda görmüyor ama windows açılış sesi geliyor.
laptop mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasa ise monitörün güç kablosunu çıkar ama pc yi kapatma 5dk bekle sonra geri tak olmazsa hdmi kablosu için yap

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Asil
bende de aynı sorun sadece csgo da var konu açtım profilden bakabilirsiniz. sorunu hala çözemedim yardımcı olursanız sevinirim detaylar zaten açtığım konuda yazıyor. (çözebilirsen banada haber ver belki bende de olur)

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
noyanz12
laptop mu

kasa ise monitörün güç kablosunu çıkar ama pc yi kapatma 5dk bekle sonra geri tak olmazsa hdmi kablosu için yap
denedim olmadı, televizyona taktım kasayı gene görüntü yok.

laptop mu

ekran kartını değiştirdim ekran geldi, ekran kartımdaki sorun drive kaynaklı olabilir mi? 3060 vardı daha yeni aldım

Son düzenleme:

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
denedim olmadı, televizyona taktım kasayı gene görüntü yok.

ekran kartını değiştirdim ekran geldi, ekran kartımdaki sorun drive kaynaklı olabilir mi? 3060 vardı daha yeni aldım
ekran kartının mosfetleri ya da kondansatörü bozulmuş olabilir ekran kartı tamiri yapabiliyorsan yap yapamıyorsan işi bilen birine götür

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Şimşek
Merhaba Arkadaşlar.

Oyun oynarken bir anda ekran gitti ve görüntü gelmiyor, oyunun arkada sesi geliyordu. Sonra bilgisayarı kapadım, açtığımda görüntü yok devem ediyor.
Windows açılış sesi geliyor ama görüntü gelmiyor sebebi ne olabilir.
hdmı kablosunda sorun olabilir mi?Gerçi onda da no signal diyordu sanırım olsaydı

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
noyanz12
ekran kartının mosfetleri ya da kondansatörü bozulmuş olabilir ekran kartı tamiri yapabiliyorsan yap yapamıyorsan işi bilen birine götür
1 aylık kart hiç kurcalamayım direk servise yollayacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,670
Üyeler
141,742
Son üye
MrCoo
Top Bottom