Neler Yeni

Bilgisayarım tek seferde açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Eyvaz
Merhabalar . Bilgisayarımı tek seferde açamıyorum. Ekran kartı dışında bütün parçaları sıfır aldım. HD6570 ekran kartı kullanıyordum idarelik onda bir problem yoktu. İkinci el bir r9 280x aldım ilk günler bir problem yoktu. Sonrasında bilgisayarı tek seferde açamaz oldum ekrana görüntü gelmiyor. Başlatma tuşuna uzun basıp kapatmam gerekiyor. Bazen 3. seferde bazen 13. seferde açılıyor. Açıldıktan sonrada ekran kartını yorabilecek kadar güçlü oyunları saatlerce oynıyabiliyorum hiç bir problem olmadan. Ekran kartı yüzünden desem oyunlarda hiç arıza vermeyen kart neden başlatırken sorun çıkarsın diye düşünüyorum. Günlerdir araştırıyorum ama bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.

Sistemim
Ryzen 5 3500x
Asus r9 280x
8gb 3200 mhz ram
650 w 80+ psu

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kubilay
Merhabalar . Bilgisayarımı tek seferde açamıyorum. Ekran kartı dışında bütün parçaları sıfır aldım. HD6570 ekran kartı kullanıyordum idarelik onda bir problem yoktu. İkinci el bir r9 280x aldım ilk günler bir problem yoktu. Sonrasında bilgisayarı tek seferde açamaz oldum ekrana görüntü gelmiyor. Başlatma tuşuna uzun basıp kapatmam gerekiyor. Bazen 3. seferde bazen 13. seferde açılıyor. Açıldıktan sonrada ekran kartını yorabilecek kadar güçlü oyunları saatlerce oynıyabiliyorum hiç bir problem olmadan. Ekran kartı yüzünden desem oyunlarda hiç arıza vermeyen kart neden başlatırken sorun çıkarsın diye düşünüyorum. Günlerdir araştırıyorum ama bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.
Kablolarda v.s sorun olabilir mi hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Eyvaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar . Bilgisayarımı tek seferde açamıyorum. Ekran kartı dışında bütün parçaları sıfır aldım. HD6570 ekran kartı kullanıyordum idarelik onda bir problem yoktu. İkinci el bir r9 280x aldım ilk günler bir problem yoktu. Sonrasında bilgisayarı tek seferde açamaz oldum ekrana görüntü gelmiyor. Başlatma tuşuna uzun basıp kapatmam gerekiyor. Bazen 3. seferde bazen 13. seferde açılıyor. Açıldıktan sonrada ekran kartını yorabilecek kadar güçlü oyunları saatlerce oynıyabiliyorum hiç bir problem olmadan. Ekran kartı yüzünden desem oyunlarda hiç arıza vermeyen kart neden başlatırken sorun çıkarsın diye düşünüyorum. Günlerdir araştırıyorum ama bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz teşekkür ederi

Kablolarda v.s sorun olabilir mi hocam?
Sanmıyorum eski ekran kartımda bir problem yoktu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde arada açmaya çalışırken dikey çizgilerin çıktığı oluyor.Ama nadir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kubilay
Sanmıyorum eski ekran kartımda bir problem yoktu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde arada açmaya çalışırken dikey çizgilerin çıktığı oluyor.Ama nadir.
ilginç bilen birine sorman veya garantisi varsa garantiye göndermen en iyisi olur hocam buralarda ne dersem diyim bakamayacağım için sorunu çözemem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,405
Üyeler
151,225
Son üye
namnam10
Top Bottom