Neler Yeni

bilgisayarıma garip şeyler oluyor acil yardım

AMD Adam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umutcan Togac
pcyi dün ssd aldığım için formatlayıp ssdye attım tam o esnada windowns update gelmişti gece oyunları yüklemek için pcyi açık bıraktım herhalde format sonrası ayarları yapmadığım için pc otomatik kapandı uzun süre açık kalınca veya elektrik gitti sabah kalktığımda pcyi açtım hiçbir sıkıntı yoktu sonra pcyi kapatıp kahvaltı filan yaptım sonra tekrar açtığımda 2.monitörümün yarısı yoktu ve 2 monitörde aynı şeyi gösteriyordu ve windowns 2.monitörü görmüyordu ve pc açılırken monitörden garip bir ses geliyor monitörü kapatıp açınca düzeliyor kullandığım ana monitör 165 hz ama windowns ekran ayarlarında 1.000 hz gözüküyor ve detaylara bakınca 64hertz gözüküyor nedir bu sorun lütfen acil yardım edin yazılımsal mı donanımsal mı daha önce yaşadınız mı tekrar format atmalı mıyım ne yapmalıyım

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,115
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
pcyi dün ssd aldığım için formatlayıp ssdye attım tam o esnada windowns update gelmişti gece oyunları yüklemek için pcyi açık bıraktım herhalde format sonrası ayarları yapmadığım için pc otomatik kapandı uzun süre açık kalınca veya elektrik gitti sabah kalktığımda pcyi açtım hiçbir sıkıntı yoktu sonra pcyi kapatıp kahvaltı filan yaptım sonra tekrar açtığımda 2.monitörümün yarısı yoktu ve 2 monitörde aynı şeyi gösteriyordu ve windowns 2.monitörü görmüyordu ve pc açılırken monitörden garip bir ses geliyor monitörü kapatıp açınca düzeliyor kullandığım ana monitör 165 hz ama windowns ekran ayarlarında 1.000 hz gözüküyor ve detaylara bakınca 64hertz gözüküyor nedir bu sorun lütfen acil yardım edin yazılımsal mı donanımsal mı daha önce yaşadınız mı tekrar format atmalı mıyım ne yapmalıyım
DDU ile ekran kartı sürücünü kaldır. Sonra tekrar yükle.

AMD Adam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umutcan Togac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güvenli moda geçmem şart mı yoksa direkt yapayım mı

AMD Adam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umutcan Togac
Eğer işe yaramazsa daha ne gibi şeyler önerirsin

AMD Adam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umutcan Togac
2 monitoru de algıladı ve hz 165 oldu tekrar bi yeniden başlatim yazacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir eski sürümü indirdim galiba indirirken recommended versionu degilde opsiyonel sürümü indirdim o yüzden olmuş olabilir

Monitörden gelen ses çözülmüş gibi duruyor ve şuan bir sıkıntı yok teşekkür ederim yardımlarınız için cansınız

Son düzenleme:

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,115
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
2 monitoru de algıladı ve hz 165 oldu tekrar bi yeniden başlatim yazacağım

Bir eski sürümü indirdim galiba indirirken recommended versionu degilde opsiyonel sürümü indirdim o yüzden olmuş olabilir

Monitörden gelen ses çözülmüş gibi duruyor ve şuan bir sıkıntı yok teşekkür ederim yardımlarınız için cansınız
Opsiyonel sürümlerde hatalar olabilir ama genelde hata almazsın. İyi kullanımlar.

AMD Adam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Umutcan Togac
Driveri guncelledim dcden arkadasla konusuyordum bir anda pc takıldı ve kendi kendine kapandi su an ekran yok ama kasa fanları son hız dönuyor ve kapanmıyor

Top Bottom