Neler Yeni

Bilgisayarıma Windows 10 kurarken çöküyor

Jolios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Karamanlı
Bilgisayarımı 2 Yıl Önce aldım yaklaşık 1sene önce Windows 10 kullanırken ekran donuyordu kitleniyodu sonra format attım ve mavi ekran yemeye başladım her şeyi denedim Rami ssdileri değiştim olmadı yine mavi ekran Windows 11i kurdum zar zor artık bilgisayar kapatılmıyo kapatıyorum windows yeniden açılıyo sanki oturumu kapat dermişim gibi win 10kurdum şimdide mavi ekran yiyorum ama başta saniyeliğine mavi ekran geliyo sonra siyah oluyor pc kendini aç kapa yapıyo

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,100
İsim
Emre Zengin
Bilgisayarımı 2 Yıl Önce aldım yaklaşık 1sene önce Windows 10 kullanırken ekran donuyordu kitleniyodu sonra format attım ve mavi ekran yemeye başladım her şeyi denedim Rami ssdileri değiştim olmadı yine mavi ekran Windows 11i kurdum zar zor artık bilgisayar kapatılmıyo kapatıyorum windows yeniden açılıyo sanki oturumu kapat dermişim gibi win 10kurdum şimdide mavi ekran yiyorum ama başta saniyeliğine mavi ekran geliyo sonra siyah oluyor pc kendini aç kapa yapıyo
Eğer minidump dosyaları oluşuyorsa bakmaya çalışayım hocam. https://www.technopat.net/sosyal/konu/minidump-dosyalarini-paylasin.73053/

Jolios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Karamanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Atilla Baki BALİ
ee donanımın nasıl

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,100
İsim
Emre Zengin
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Yusuf Karamanlı
Merhaba Emre bilgisayarı kurcalarken galiba hatayı buldum eklere ekliyorum yardımcı olursan sevinirim olay olduğunda Karnel pnp 411diye hata veriyor

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.3 MB · Hit: 18
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,705
Üyeler
140,688
Son üye