Neler Yeni

Bilgisayarımda gizli mining yapılıp yapılmadığını nasıl anlarım?

addy1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Eren Ç
Crackli uygulama kullanmadım hiç yanlızca oyunlara türkçe yama indirmek için internetten bir kaç yükleyici indirdim.Fakat bilgisayarı açıkken bir süre kullanmadığımda (genelde chromeda) inanılmaz yavaşlıyor. Bir sitede okuduğuma göre bu şekilde olunca mining yapıldığı içinmiş diye.Teyit etmek istedim sizlere sorarak.Birde acaba formatla düzelirmi?

ZK--

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Zekeriya KURTOĞLU
Biraz komik geldi ama bilen birisinin yorumunu bekliyorum. 😊

HyDrA_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
asd dsa
Hocam gerçekten oluyor genelde utorrent yapıyor formatla geçer herhalde.
Crackli uygulama kullanmadım hiç yanlızca oyunlara türkçe yama indirmek için internetten bir kaç yükleyici indirdim.Fakat bilgisayarı açıkken bir süre kullanmadığımda (genelde chromeda) inanılmaz yavaşlıyor. Bir sitede okuduğuma göre bu şekilde olunca mining yapıldığı içinmiş diye.Teyit etmek istedim sizlere sorarak.Birde acaba formatla düzelirmi?
Biraz komik geldi ama bilen birisinin yorumunu bekliyorum. 😊

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Bilgisayarın oyun oynarken vs kasmıyorsa sorun yoktur.Ekran kartı programından sıcaklık değerleri normalse sorun yoktur.

addy1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Eren Ç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Hocam biraz araştırma yapmıştımda bulabilirsem ekleyeceğim burayada siteyi işkillenmedim değil. :D
Evet var bu tarz şeyler oyunlarda bedava hilelerin bazılaın dizi izleme sitelerinde vs fakat bunu hissederseniz gerek sıcaklıklardan gerek performansından
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam biraz araştırma yapmıştımda bulabilirsem ekleyeceğim burayada siteyi işkillenmedim değil. :D

Oyun oynarken uygulama kendisini askıya alıyormuş.
https://www.kaspersky.com.tr/blog/hidden-miners-botnet-threat/3741/ buradan bakmıştım bende
Oyun oynarken askıya alıoyrdur diye sıcaklık değerlerine bakmanı öneririm kasıyor dediğin sırada

addy1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Eren Ç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet var bu tarz şeyler oyunlarda bedava hilelerin bazılaın dizi izleme sitelerinde vs fakat bunu hissederseniz gerek sıcaklıklardan gerek performansından

Oyun oynarken askıya alıoyrdur diye sıcaklık değerlerine bakmanı öneririm kasıyor dediğin sırada
Görev yöneticisinden kullanım değerleri gayet normal duruyor yüzde 10 la 15 aralaarında geziniyor sıcaklık değerlerinide kontrol edeyim çok teşekkürler yardımlarınız için.🤗

faceage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen
Virüs programını hiç devre dışı bırakmayıp(win10 defender) ve bişey bulmadığı sürece sorun olduğunu zannetmiyorum

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Görev yöneticisinden kullanım değerleri gayet normal duruyor yüzde 10 la 15 aralaarında geziniyor sıcaklık değerlerinide kontrol edeyim çok teşekkürler yardımlarınız için.🤗
sıcaklıklara yine bakın belki görev yöneticisinde gözükmemesini sağlayabiliyorlardır ama sıcaklık garanti çözüm olur

addy1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Eren Ç
sıcaklıklara yine bakın belki görev yöneticisinde gözükmemesini sağlayabiliyorlardır ama sıcaklık garanti çözüm olur
Tamamdır hocam hemen bakıp yazacağım.

Sıcaklık değerleri olması gerektiği gibi hocam.Chrome dan kaynaklı bir sorun sanırım yada facebook dan.

Son düzenleme:

addy1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Eren Ç
Hocam konuyu hortlatıcam ama. Ben işlemci sıcaklığına bakmıştım dalgınlıkla şuan ekran kartı sıcaklığım boşta 40 55 arası geziyor normal değerlermidir?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Hocam 83 derec normal mi
Normaldan yüksek ama fazla dert edilecek bir sıcaklık değil ciddi sıcaklıklar 85 90 arası şuan 83se yazın 85i geçer o yüzden yaza kadar soğutma takviyesi yapın.

Top Bottom