Neler Yeni

Bilgisayarımda hafif yüklenme olunca yani 2 uygulama bile çalışsa aynı anda veya ısınınca ekran kararıp geliyor

Gngrdu.00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Abdulkadir
Arkadaşlar ne olur anlayan birileri yanıtlasın sadece ocagınıza düştüm. 1 aydır yaklaşık olmaya başladı bu olay ben 1.5 ay falan işlemciyi macunsuz kullandım bilmiyorum ondan mı ama su an macun var oldugu halde aynı hatayı veriyor. Su an epic gamesten oyun indiriyorum ve aynı zamanda google acık arada ekran gidip geliyor ama oyun falan oynadıgım zaman ekran sürekli gidip geliyor kararıyor açılıyor. Ekran kartında mı sorun işlemcide mi hiç anlamam. Ne olur yardımcı olun. Benim tahminimce hafif yorulmada, yüklenmede, ısınmada oluyor bu. Sistem özelliklerimi yazayım..
İşlemci: Pentium Dual-Core CPU e5200 2.50ghz
ram: 4 gb
ekran kartım: amd radeon hd 6670

cihaTT

80+ Bronze
Arkadaşlar ne olur anlayan birileri yanıtlasın sadece ocagınıza düştüm. 1 aydır yaklaşık olmaya başladı bu olay ben 1.5 ay falan işlemciyi macunsuz kullandım bilmiyorum ondan mı ama su an macun var oldugu halde aynı hatayı veriyor. Su an epic gamesten oyun indiriyorum ve aynı zamanda google acık arada ekran gidip geliyor ama oyun falan oynadıgım zaman ekran sürekli gidip geliyor kararıyor açılıyor. Ekran kartında mı sorun işlemcide mi hiç anlamam. Ne olur yardımcı olun. Benim tahminimce hafif yorulmada, yüklenmede, ısınmada oluyor bu. Sistem özelliklerimi yazayım..
İşlemci: Pentium Dual-Core CPU e5200 2.50ghz
RAM: 4 gb
ekran kartım: AMD radeon hd 6670
Monitör kabloları temazsızlık yapıyor olabilir.Bende yaklaşık 6-7 ay macunsuz kullandım o yüzden sıkıntı yapıcagını dusunmuyorum

Gngrdu.00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Abdulkadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör kabloları temazsızlık yapıyor olabilir.Bende yaklaşık 6-7 ay macunsuz kullandım o yüzden sıkıntı yapıcagını dusunmuyorum
monitor kabloları yapmış olsa her zaman yapmaz mı neden bi yüklenme oldugunda oluyor

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Sıcaklıkları kontrol etmeniz gerekiyor.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Kullandığınız macunun fotoğrafını paylaşabilir misiniz? Ya da markasını yazın. Kasanın içini gösteren fotoğrafı da paylaşabilisiniz.

Gngrdu.00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Abdulkadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullandığınız macunun fotoğrafını paylaşabilir misiniz? Ya da markasını yazın. Kasanın içini gösteren fotoğrafı da paylaşabilisiniz.
Üzgünüm giremedim macun tek kullanimlik olandan almistim. Dilerseniz öğlen kasanın fotosunu atayım. Bide işlemciyi değissem sorun çözülür mu değiştirmek istiyordum zaten

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Önemli değil. Kaliteli bir macun alıp deneyebilirsiniz (Arctic, Cooler Master, Xigmatek). Değişiklik olmazsa, işlemci alırsınız.

Top Bottom