Neler Yeni

Bilgisayarımı çok bütçe olmadan nasıl geliştirebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha
Kasamda rx6600 - i5 11400f - h510m-e anakart - 8 8 16gb gskill 3200mhz ram - kioxia 500 gb m.2 ssd - seagate 2tb hdd var. 1.5 yıldır kullanıyorum ama yavaş yavaş droplar almaya başladım oyunlarda. ekipman yönünden eksiğim yok performans arttırmak için nasıl bi yükseltme yapabilirim.

bütçe belirli değil ama max 5 6k civarı.

ekstra olarak ikinci el fiyatlarını bilmiyorum ama parçalarımı tam 1 yıl boyunca zorlamadan sadece oyun için kullandım satıp üstüne bu bütçeyle bişeyler ekelyerek nasıl bi yükseltme yapabilirim.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Drop yeme derken ? bu sistemle herhangi bir drop yememen lazım. Sistemin oyun için detaylı değerlerini görmeliyiz. MSI Afterburner indirip ayarlardan bütün değerleri açıp oyun içi test edip SS ini buraya at bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Drop yeme derken ? bu sistemle herhangi bir drop yememen lazım. Sistemin oyun için detaylı değerlerini görmeliyiz. MSI Afterburner indirip ayarlardan bütün değerleri açıp oyun içi test edip SS ini buraya at bakalım.
hocam oyunlarla alakalı optimizesinde mi sorun var bilmiyorum ama fortnite mesela normalde sıkıntı yokken herhangi kargaşada çok anlık ve fazla düşüşler oluyo rdrde sistemi aldığım zamanların başında çok akıcı oynarken aynı ayarlarda takıldığını görebiliyorum. afterburner sonuçlarını atacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam kullandığım bi uygulama değildi hangi ayyarları yapmam lazım
1709381749306.png

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
hocam oyunlarla alakalı optimizesinde mi sorun var bilmiyorum ama fortnite mesela normalde sıkıntı yokken herhangi kargaşada çok anlık ve fazla düşüşler oluyo rdrde sistemi aldığım zamanların başında çok akıcı oynarken aynı ayarlarda takıldığını görebiliyorum. afterburner sonuçlarını atacağım.

hocam kullandığım bi uygulama değildi hangi ayyarları yapmam lazım
Alıntıyı görüntüle

Soldan ayar kısmına gidin, üstteki sekmelerden izleme sekmesine girin ordaki gördüğünüz Sıcaklık, Kullanım, Voltaj, Güç tüketimi gibi önemli değerleri Tikleyip alttan OSD de göster kutucunu işaretleyin ve kaydedin. Sonra oyunda onlar gözükür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soldan ayar kısmına gidin, üstteki sekmelerden izleme sekmesine girin ordaki gördüğünüz Sıcaklık, Kullanım, Voltaj, Güç tüketimi gibi önemli değerleri Tikleyip alttan OSD de göster kutucunu işaretleyin ve kaydedin. Sonra oyunda onlar gözükür.
oyuna girip alıyorum değerleri hocam

OSD de gösteri bulamadım yardımcı olur musunuz
1709382541107.png

Son düzenleme:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
droplar driver kaynaklı.sen güncelledikçe driverları droplar da güncelleniyor artıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha
droplar driver kaynaklı
amd driverı mı

amd driverı mı
adrenalin

droplar driver kaynaklı.sen güncelledikçe driverları droplar da güncelleniyor artıyor
nasıl çözebilirim

Belki değişmiştir artık otomatik gösteriyordur, bi gir bakalım oyuna.
yaptım hocam tikliydi ama kurulmamış geri kurdum

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
benim şu an 24.1.1 yüklü çokta memnunum.mesela war thunder oynuyorum.eski driverların birinde havada uçak kulanıyorken öyle bir kasmalar öyle bir droplar oluyor ki oyundan tikşinirsin.bunda çok şükür öyle durumlar yok.üstelik görsel olarakta öbür driverlardanda daha kaliteli.hani 'her şey yazılım' diyorlar ya kulak assan iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha
Belki değişmiştir artık otomatik gösteriyordur, bi gir bakalım oyuna.
bütün değerleri maç bitince ortalama göstermenin bi yolu var mı yoksa maçın herhangi bi noktasında ss alıp atayım mı

benim şu an 24.1.1 yüklü çokta memnunum.mesela war thunder oynuyorum.eski driverların birinde havada uçak kulanıyorken öyle bir kasmalar öyle bir droplar oluyor ki oyundan tikşinirsin.bunda çok şükür öyle durumlar yok.üstelik görsel olarakta öbür driverlardanda daha kaliteli.hani 'her şey yazılım' diyorlar ya kulak assan iyi olur.
ne kadar güncel o kadar iyi diye düşünüyodum teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,032
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom