Neler Yeni

Bilgisayarımı kontrol edemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Zorlantiez
Arkadaşlar twich ten yayın izliyordum ara sıra yapışkan tuş uyarısı aldım fakat ben klavye ve mouse ye dokunuyordum sonrasında yine birkaç defa diyince pc yeniden başlat dedim karşıma kurtarma vs dedi pc kapat dedim açtığımda Microsoft hesabım için parola istedi girdim yanlş dedi ve nedense klavye de harfler büyük yazmaya başladı zar zor değiştirdim bu sefer pin vs dedi pc resmen kontrol edemedim güç düğmesinden bile kapanmadı int kablosunu çektim anca o şekilde kapandı lütfen yardım edin napmam gerek çok korkuyorum kesinlikle hile crackli oyun vs indirmedim opera yükledim ordan video izliyordum ve valorant oynuyordum sadece bu lütfen yardım edin pc kullanamıyorum resmen klavye işlemiyor tuşa basıyorum algılamıyor pini mecburen giremedim ve kapatmak zorunda kaldım pc yi napmam gerek lütfen yardım edin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar twich ten yayın izliyordum ara sıra yapışkan tuş uyarısı aldım fakat ben klavye ve mouse ye dokunuyordum sonrasında yine birkaç defa diyince pc yeniden başlat dedim karşıma kurtarma vs dedi pc kapat dedim açtığımda Microsoft hesabım için parola istedi girdim yanlş dedi ve nedense klavye de harfler büyük yazmaya başladı zar zor değiştirdim bu sefer pin vs dedi pc resmen kontrol edemedim güç düğmesinden bile kapanmadı int kablosunu çektim anca o şekilde kapandı lütfen yardım edin napmam gerek çok korkuyorum kesinlikle hile crackli oyun vs indirmedim opera yükledim ordan video izliyordum ve valorant oynuyordum sadece bu lütfen yardım edin pc kullanamıyorum resmen klavye işlemiyor tuşa basıyorum algılanıyor pini mecburen giremedim ve kapatmak zorunda kaldım pc yi napmam gerek lütfen yardım edin
Dokunmuyordum yanlış yazmışım kusura bakmayın

Klavyede tuşlar takılı kalmış olabilir farklı klavye deneyin düzelmez ise format atın

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram