Neler Yeni

Bilgisayarımı Satmalı mıyım ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
arkadaşlar kısaca özetleyeyim temmuz ayında laptop aldım imzamda yazıyor özellikleri ama fan sesinden başımı ağrıtıyor ve artık laptop kullanmak istemiyorum oyunları daha rahat oynamak için masaüstü istiyorum annem de satma pişman olursun diyor kararsızım alıcı buldum 23.5 k ya eğer olursa bugün 2 gibi satmayı düşünüyorum ama hala emin değilim çünkü hiç kasalı bilgisayar kullanmadım önerilerinizi merak ediyorum

.RBO.

80+ Silver
arkadaşlar kısaca özetleyeyim temmuz ayında laptop aldım imzamda yazıyor özellikleri ama fan sesinden başımı ağrıtıyor ve artık laptop kullanmak istemiyorum oyunları daha rahat oynamak için masaüstü istiyorum annem de satma pişman olursun diyor kararsızım alıcı buldum 23.5 k ya eğer olursa bugün 2 gibi satmayı düşünüyorum ama hala emin değilim çünkü hiç kasalı bilgisayar kullanmadım önerilerinizi merak ediyorum
Hocam o laptop 23k ya gitmez modeli nedir

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Kaan
üniversite vs durumu yoksa masaüstü iyidir

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
üniversite vs durumu yoksa masaüstü iyidir
evet hocam üniversite okuyorum ama laptop bi işime yaramıyor sadece oyun oynuyorum bilgisayarı yılbaşından sonra satacağım

hard rp

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Enes
evet hocam üniversite okuyorum ama laptop bi işime yaramıyor sadece oyun oynuyorum bilgisayarı yılbaşından sonra satacağım
Yılbaşından sonra daha yükseğe satabilirsinde masaüstü fiyatlarıda artacak

Top Bottom