Neler Yeni

Bilgisayarımı tamirciye verdim kurulum yapsın die mahvetmiş !

248Berkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berkan
Arkadaşlar bilgisayarımı tamirciye verdim kurulum yapsın diye ve mahvetmiş sürücüleri Drive Booster 8 diye bir pogramla kurmuş kim bilir BIOS u nasıl günceldi büyük ihtimalle anakartan çıkan sidi ile günceledi ve ekran kartını okumuyor bilgisayar mahvolmuş ne yapmam gerek lütfen yardım edin

Windowsu silsem BIOS u da kendim tekrar dan güncelesem olurmu ?

!! Bu sürücüler Windowsa mı kaydoluyor yoksa anakarta mı ?

!!! Bu sürücüleri nasıl silicem ?

firatyegin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Fırat Yeğin
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Donanım, Yazılım
Harddiskinizde yeterli bir alan var ise arama kısmına "Sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendir" yazıp C diskinizden kısmi parça koparıp önemli verilerinizi var ise oraya kopyalayınız eğer depolama diskiniz varsa kurmak istediğiniz işletim sistemini indirip boş bir USB belleğe Rufus aracılığı ile yazdıktan sonra temiz bir format atmanızdır kolay bir şey zaten kolay gelsin şimdiden :).

HoYeon Jung

80+ Gold
Bios pilini çıkarmak sanırsam biosu sıfırlıyordu. Evde çalışan bir PC varsa ondan Windows yükleyin ve temiz bir kurulum yapın. Güvenmeyin şu PC'cilere. Tek yaptıkları format, ki ondan da 50TL alıyorlar.

firatyegin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Fırat Yeğin
İlgilendiği Kategoriler
Driver Booster 8 gayet iyi bir program. diğer sorularına cevap veremeyeceğim
Maalesef dostum 3DP Chip indirerek donanımlara uygun driverları orjinal şekilde indirmesi daha sağlıklı o tarz programlara güvenmenizi pek önermem :)

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Maalesef dostum 3DP Chip indirerek donanımlara uygun driverları orjinal şekilde indirmesi daha sağlıklı o tarz programlara güvenmenizi pek önermem :)
Manual bir şekilde kurmanın daha sağlıklı olduğunu (Abdullah abi sağ olsun) biliyorum, fakat bu uygulamaya güvenmememiz gerektiğini göstermez kendin uygun driverleri kur bütün güncellemeleri o yapsın kafasındayım. :)

firatyegin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Fırat Yeğin
İlgilendiği Kategoriler
Manual bir şekilde kurmanın daha sağlıklı olduğunu (Abdullah abi sağ olsun) biliyorum, fakat bu uygulamaya güvenmememiz gerektiğini göstermez kendin uygun driverleri kur bütün güncellemeleri o yapsın kafasındayım. :)
Anladım hocam fakat yinede manuel olarak yapmanız daha iyi bu tarz programlar yanlış driver kurabiliyor ve bilgisayarınızı yavaşlatabiliyor.

samurai23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Toprak Beydemir
En iyisi bilgisayarı satıp Xbox series s e geçmeniz olacaktır hem format atma bozulma derdide olmaz yeni nesil de çıkan bütün oyunları çatır çatır oynarsınız

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
Bilal Tepe
En iyisi bilgisayarı satıp Xbox series s e geçmeniz olacaktır hem format atma bozulma derdide olmaz yeni nesil de çıkan bütün oyunları çatır çatır oynarsınız
Belki arkadaş cs gibi FPS oyunları oynuyor LoL valorant

Akiran

80+ Silver
Arkadaşlar bilgisayarımı tamirciye verdim kurulum yapsın diye ve mahvetmiş sürücüleri Drive Booster 8 diye bir pogramla kurmuş kim bilir BIOS u nasıl günceldi büyük ihtimalle anakartan çıkan sidi ile günceledi ve ekran kartını okumuyor bilgisayar mahvolmuş ne yapmam gerek lütfen yardım edin

Windowsu silsem BIOS u da kendim tekrar dan güncelesem olurmu ?

!! Bu sürücüler Windowsa mı kaydoluyor yoksa anakarta mı ?

!!! Bu sürücüleri nasıl silicem ?
Microsoft'un kendi aracı ile USB'ye Windows 10'u yazdırın ve bilgisayar açılırken USB'den başlatın. Temiz kurulum aşaması zor bir şey değil, YouTube'tan da bakarak yapabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,727
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom