Neler Yeni

bilgisi olanlar bi yorum atarsa sevinirim

samc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Samet
oynadığın bir kaç oyuna örnek verebilirsen ekran kartı konusunda yorum yapacak arkadaşlar daha iyi fikir verebilir

Erengrsll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Gürsel
Arkadaşlar hazır kasa bilgisayar'ım vardı 2 yıl önce MSI 1050 Ti OC. ekran kartı alıp takmıştım şimdi 5 bin TL ye kadar parça alıp bilgisayarımı güçlendirmek istiyorum yalnız bu ekran kartı bana yeterli olurmu çok üst düzey oyunlar oynamıyorum ama elimde bu ekran kartı varken tekrar bi ekran kartıda almak istemiyorum
5 bin tl varsa bence yeni pc topla

PC_ENO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes Taha Akpınar
Instagram
enessakpinar
Arkadaşlar hazır kasa bilgisayar'ım vardı 2 yıl önce MSI 1050 Ti OC. ekran kartı alıp takmıştım şimdi 5 bin TL ye kadar parça alıp bilgisayarımı güçlendirmek istiyorum yalnız bu ekran kartı bana yeterli olurmu çok üst düzey oyunlar oynamıyorum ama elimde bu ekran kartı varken tekrar bi ekran kartıda almak istemiyorum

Crypto07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yaşar Akyalçın
hazır sistem güzel bi ryzn serisi işlemci anakart powerlı bi kasa alınabilir 5 bine, 1050 ti şimdilik beklentini karşiliyorsa donanımı yenileyip ilerleyen zamanda daha güçlü bi kartla değiştiebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ömer gürşen
Zorlar ama yeter

inanc_cbn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
İnanç Çoban
5k ya iyi bir pc toplayabilirsin hatta elindekini sat 5k nın üstüne ekle bence

Top Bottom