Neler Yeni

Binada Fiber var Mahallede Fiber Yok

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Yazdığına gülme emojisi atma sebebim tamamen türk telekomla alakalı yanlış anlama.

6 ay önce bir dükkan tuttum port yok. Ne sabit telefon için ne internet için. Gittim başvurdum sözde arayacaklar ve port açacaklardı. İş yeri olduğunu özellikle belirttim. Allahtan binada kablotv kutusu var hem interneti hemde telefonuda modem üzerinden çektim. Türk telekomun önünden bile geçilmez. 1 kere bile aramadılar çalışmada yapmadılar. Port ya ne kadar zor olabilir port açmak.
Anladım tam da onu sorguluyordum Gülme emojisi ne alaka diye :kekw:
Şimdi Linkedin üzerinden arkadaşlar Ceo'nun sayfasını paylaşmış oradan da yazılıyormuş sanırım artık. Benim zamanımda yoktu Gidip Türk Telekom'un ana merkezi ile konuşmuştum ilimdeki. Biraz zor olsa da çözdürmüştüm.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Berkecan Ergin
Anladım tam da onu sorguluyordum Gülme emojisi ne alaka diye :kekw:
Şimdi Linkedin üzerinden arkadaşlar Ceo'nun sayfasını paylaşmış oradan da yazılıyormuş sanırım artık. Benim zamanımda yoktu Gidip Türk Telekom'un ana merkezi ile konuşmuştum ilimdeki. Biraz zor olsa da çözdürmüştüm.
Bende istanbul mecidiyeköy tarafında merkezine gittim, numaramı aldılar talep açtılar vs vs ama dediğim gibi 6 ay oldu çözülmedi yani aramadılarda. Zaten port olayıda saçma. Adam zamanında internet açtırmış kapatmış ama portu o kullandı diye aynı porttan nedense veremiyorlar illa yenisini neden açmak gerekiyor anlamadım.

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Bende istanbul mecidiyeköy tarafında merkezine gittim, numaramı aldılar talep açtılar vs vs ama dediğim gibi 6 ay oldu çözülmedi yani aramadılarda. Zaten port olayıda saçma. Adam zamanında internet açtırmış kapatmış ama portu o kullandı diye aynı porttan nedense veremiyorlar illa yenisini neden açmak gerekiyor anlamadım.
Cidden çok saçma port boş ise verilmesi lazım. zaten adam kullanmıyor şuan belli ki.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Berkecan Ergin
Cidden çok saçma port boş ise verilmesi lazım. zaten adam kullanmıyor şuan belli ki.
Tuttuğum dükkanda internet kablosu var eski sahibine ait. Telefon kablosuda var. Ama bana söylenen daha önce bir portu biri kullandıysa o daha açılmıyor. Sebebini bilmiyorum bilen varsa anlatsın hatta :D Velhasılkelam herhangi bir internet sağlayıcısından port yok diye internette alamadım sabit hatta alamadım. Binada kablo tv ile interneti sağladım aynı şekilde modem üzerinden de sabit hat 0850 li numara aldım daha iyi oldu gibi :)

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
ah lan bizim bina da yaparken doğalgaz altyapısı ile yapıldı. Ama mahalleye hala gelmedi bekliyoruz dilekçe ws versek de nafile

Top Bottom