Neler Yeni

binama fiber kablolar döşendi ne zaman kullana bilirim ve başka sorularım var

Ahmet.G

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet
öncelikle iyi günler
benim binama ilk olarak kablolar döşendi ve bina giriş kapısı nın yanına yuvarlak şeklinde bağlanıp bırakıldı 1 ay sonra mahallenin yolunu delip döşendi o bittikten 3 gün sonra sokağımız girişine türktelekom arabası gelip ölçüm vesaire yaptı ondan sonra binanın kapısının yanına türk telekom yazan bir kutu koyuldu (binanın içinde kutu) ondan sonra kutunun içine bağlantılar vs.vs yapıldı ve şu anda bekliyoruz
ancak bu en son olay olalı 2-3 hafta oluyor ne zaman kullana biliriz ortalama bilgisi olan var mı ? türk telekomu arayınca alt yapınızda fiberle ağlakalı bişey yok diyor
ayriyeten anladığım kadarıyla eski videolardan 1 hafta internetsiz kalıyor muşuz ? hala geçerli mi ?
ve şu anda türk telekomun en üst fiyat segmentine sahip modemini kullanıyorum paketim ise 40 Mbps indirme ve ortalama 7-10 Mbps yükleme veriyor ben oyun indirirken 7 Mbps indirme alıyorum bunda mı değişiklik olucak yoksa pingim mi düşücek ne gibi değişiklikler olur bi bilgilendirirseniz sevinirim 🙏 zaten 40 Mbps indirme üstü alamam paketimden ama ne gibi artıları olur kasama kabloyla bağlı internet ve cat7 kablo kullanıyorum bilginiz olsun

Top Bottom