Neler Yeni

Binance da GRT/USDT paritesi yükselebilir! Ytd.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Yok hocam lütfen yanlış anlamayın benim lafım sizin gibi karşılıksız yardımcı olanlara değil böyle Telegram gruplarında Youtube'da insanları yönlendiren insanlara.
yok hocam öyle anlaşıldıysam diyebilirsiniz eleştirilere açık olmak lazım. ama dediğim gibi cümlelerinize kesinlikle katılıyorum.
Siz niye sevmiyorsunuz?
kimsenin kimseye bedava bir şey vermediği bu piyasada "bedava veriyormuş" gibi reklam yaptıkları için. ama bakın takip etmeyin demiyorum ki ben de sevmediklerimi takip ediyorum çünkü piyasa çok geniş her coinden haberimizin olması imkansız. ama demek istediğim sadece coinin adına bakın. alacağınıza, satacağınıza veya uzak duracağınıza siz karar verin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bi baktım da biraz sıkıldım gerçi.
yani bence başkasının sözüyle kar edeceğinize etmemeniz daha hayırlıdır. çünkü size ettirdikleri karı elbet geri alırlar.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
kimsenin kimseye bedava bir şey vermediği bu piyasada "bedava veriyormuş" gibi reklam yaptıkları için. ama bakın takip etmeyin demiyorum ki ben de sevmediklerimi takip ediyorum çünkü piyasa çok geniş her coinden haberimizin olması imkansız. ama demek istediğim sadece coinin adına bakın. alacağınıza, satacağınıza veya uzak duracağınıza siz karar verin.
Teknik analiz eğitimi hakkında sormuştum.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Teknik analiz eğitimi hakkında sormuştum.
xryptowolfe ve ninjatraders'ın (ben çok sevmem ama) youtubeda güzel kaynakları var. wolfenin sanırım referans linkiyle ulaşabildiğiniz bir eğitim serisi de vardı oralardan başlayabilirsiniz. kitap olarak da scala yayınlarının "bir borsa spekülatörünün anıları" kitabını da piyasa hakkında bilgi sahip olmak adına öneririm.

sevmeme meselesi eğitimle alakalı değil. gayet güzel hazırlanmış youtube kaynakları var. https://www.youtube.com/playlist?list=PLIKzMauOpbFmzspyCqJ0r76dexIdCGyks

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,505
Üyeler
141,590
Son üye
Berkaru
Top Bottom