Neler Yeni

binance ye banka yoluyla para aktarabilirmiyiz

tuna alp 1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
güler uslu
yoksa sadece banka ve papara gibi kartlardan mı yatırmalıyız

En İyi Cevap
Havale ve EFT yapabilirsiniz.
yatirme.jpg

tuna alp 1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
güler uslu
O zaman ya TR Binance kullanırsın yada Papara'da babana bir hesap açarsın.

Muhtemelen hesap açıp Papara'da babanın kimliğini onaylaman yeterli olur.
ciddimisin papara kartına para yatırmak gerekmiyormu direk içinde para olmayan hesapla nasıl para yatıracağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önce kimlik onayını yap Binance'de. Ben kayıt olur olmaz onayı yaptım. Belki para yatırmada sıkıntı çıkarabilir çünkü.
TRbinace güvenilir mi? öbürüne göre parayı zamanında çektiriyor mu

Önce kimlik onayını yap Binance'de. Ben kayıt olur olmaz onayı yaptım. Belki para yatırmada sıkıntı çıkarabilir çünkü.
zaten para yatırılmıyor ben soruyorumki içinde para olmayan papara hesabıyla nasıl para yatıracağım

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ciddimisin papara kartına para yatırmak gerekmiyormu direk içinde para olmayan hesapla nasıl para yatıracağım
Hayır gerekiyor. Ben sadece ne yapacağını söyledim.
Papara'da babana hesap aç ve Papara onayını yap.
EFT/Havale ile Papara'ya babanın banka kartıyla para yatır. (Kart olmadan sadece EFT/Havale ile para yatırabilirsin ama. Kart sipariş et gelince kartla da yapabilirsin fakat olmadan sadece EFT/Havale ile yaparsın.

TRbinace güvenilir mi? öbürüne göre parayı zamanında çektiriyor mu

zaten para yatırılmıyor ben soruyorumki içinde para olmayan papara hesabıyla nasıl para yatıracağım
EFT/Havale ile banka hesabıyla yatırıyorsun ya.

TR Binance tabii güvenilir. Sadece çok daha az coin var.

tuna alp 1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
güler uslu
EFT/Havale ile Papara'ya babanın banka kartıyla para yatır. (Kart olmadan sadece EFT/Havale ile para yatırabilirsin ama. Kart sipariş et gelince kartla da yapabilirsin fakat olmadan sadece EFT/Havale ile yaparsın.

banka hesabı oluyormu banka kartına gerek yok demi

o zaman tr binance ile direk uğraşmadan banka hesabıyla bitcoin alabilirmiyim

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Tr ile global arasında ne fark var acaba
En belirgin fark. TRBinance daha sade. Sade olmasının sebebi global Binance üzerindeki bazı işlemlerin, TRBinance üzerinde olmaması. Bunu iki sitenin menülerinden görebilirsiniz.
Global Binance'ın TR şubesi gibi düşün.
TRBinance üzerinde 15 coin ya var ya yok. Global üzerinde onlarca coin var.

Xsamew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Furkan
En belirgin fark. TRBinance daha sade. Sade olmasının sebebi global Binance üzerindeki bazı işlemlerin, TRBinance üzerinde olmaması. Bunu iki sitenin menülerinden görebilirsiniz.
Global Binance'ın TR şubesi gibi düşün.
TRBinance üzerinde 15 coin ya var ya yok. Global üzerinde onlarca coin var.
Btc türk nasıl sizce peki hangisine başlamalıyım yeniyim sadelik vs

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Borsa üzerinde para kazanmak zordur, para kaybetmek kolaydır. Lütfen bunu unutmayın. Acele etmeyin. Ben Binance ve TRBinance kullanıyorum.
Önerdiğim bir borsa yok. BTCTürk borsasını galiba, Siri arkadaşım kullanıyor diye hatırlıyorum. Müsait ise sana orası hakkında deneyimlerini aktarır, diye tahmin ediyorum.
TRBinance üzerinde https://binancetr.zendesk.com/hc/tr/articles/360054862451 şu an kampanya var. Bir bak.
Yatırım tavsiyesi değildir.

tuna alp 1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
güler uslu

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Paran hesapta kalır. Bende de otomatik çıkış yapıyor bir süre sonra. TR ve global Binance'ı beraber kullanıyorum.

tuna alp 1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
güler uslu
Paran hesapta kalır. Bende de otomatik çıkış yapıyor bir süre sonra. TR ve global Binance'ı beraber kullanıyorum.
binance tr den giriş yaptığın zaman normal binance demi oluyor bide aynı şeyse binanceTR de direk banka yoluyla aktarabiliyorsun herhalde bilgilendirirmisin o zaman oradan yapayım uğraşmaya gerek yok ben sadece bitcoin alacam uygun mu binenceTR

tr ve normal binanceyi niye ikisinide kullanıyorsun yada binaceTR den açtığın hesaptaki parayı global binanceye transfer yapabiliyormusun

niye beraber kullanıyorsun?

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Aynı mail üzerinde olması gerekiyor, TR ile global Binance hesabının. Evet, TRBinance hesabına direkt banka yolu ile aktarabilirsin. Konunun başında da yazdım. Evet, uygundur.
Çünkü TRBinance üzerinde, özellikle almak istediğim bazı coinler bulunmuyor ve para yatırırken komisyon almıyor (Şu an kampanyası var, konu içerisinde attım linkini) Aktarmak oldukça basit Cüzdan'dan Binance Transfer'e tıkla bu kadar. Aktarmak istediğin coin birimi elinde olması gerekiyor. BTC aktarmak istiyorsan TRBinance üzerinden BTC satın alman gerekiyor. (Elinde olmayan bir şeyi aktaramazssın haliyle)
Niye beraber kullandığımı açıkladım. Yatırım tavsiyesi değildir.

tuna alp 1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
güler uslu
Aynı mail üzerinde olması gerekiyor, TR ile global Binance hesabının. Evet, TRBinance hesabına direkt banka yolu ile aktarabilirsin. Konunun başında da yazdım. Evet, uygundur.
Çünkü TRBinance üzerinde, özellikle almak istediğim bazı coinler bulunmuyor ve para yatırırken komisyon almıyor (Şu an kampanyası var, konu içerisinde attım linkini) Aktarmak oldukça basit Cüzdan'dan Binance Transfer'e tıkla bu kadar. Aktarmak istediğin coin birimi elinde olması gerekiyor. BTC aktarmak istiyorsan TRBinance üzerinden BTC satın alman gerekiyor. (Elinde olmayan bir şeyi aktaramazssın haliyle)
Niye beraber kullandığımı açıkladım. Yatırım tavsiyesi değildir.
çok teşekkürler vallaha en iyi cevabı seçeceğim insanlarala çok iyi ilgileniyorsun o zaman tr den alacağım ve globale aktaracağım bide TR güvenilir demi para çekme kısmında takılma vs yapmıyor

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Önemli değil. Ben daha para çekmedim, gerek duymadım. Binance, günlük hacim olarak zirveyi göğüslüyor.
Kaynak: https://coinmarketcap.com/tr/rankings/exchanges/
Günlük bu kadar para dönen bir yerde, vur kaç yapacaklarını sanmam. Kaldı ki yatırım borç harç ile yapılması tavsiye edilmez.
Endişelerim var ama ben merakta ediyorum diyorsan küçük miktarlar ile yatırmaya başla.
Bu arada iflas eden MT.gox isimli borsayı ve Binance SAFU fonunu araştırmanı öneririm.

tuna alp 1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
güler uslu
Önemli değil. Ben daha para çekmedim, gerek duymadım. Binance, günlük hacim olarak zirveyi göğüslüyor.
Kaynak: https://coinmarketcap.com/tr/rankings/exchanges/
Günlük bu kadar para dönen bir yerde, vur kaç yapacaklarını sanmam. Kaldı ki yatırım borç harç ile yapılması tavsiye edilmez.
Endişelerim var ama ben merakta ediyorum diyorsan küçük miktarlar ile yatırmaya başla.
Bu arada iflas eden MT.gox isimli borsayı ve Binance SAFU fonunu araştırmanı öneririm.
siz ne kadar yatırdınız ilk başta

Top Bottom