Neler Yeni

BİNAYA İNTERNET BAĞLATAMIYORUM

iamyuso31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Yöndemli
Arkadaşlar evime internet bağlatmak için altyapı sorguladım ekteki gibi çıktı. Başvuru yaptım eve türknetten geldiler binaya internet erişimi yok-kablo yok falan o yüzden bişey yapamam dedi. Sonra ev sahibini aradım binada internet yok dedi. Ben bu eve nasıl internet bağlatabilirim? Bu konuda hiç fikrim yok yardımcı olabilcek var mı? Binada o kadar oturan kişi var hiç biri mi internet bağlatmamış anlamadım. Bina yeni bir bina değil ilçenin merkezinde duran bir bina.

Ekler

• Desktop Screenshot 2024.08.01 - 00.48.05.78.png
    Desktop Screenshot 2024.08.01 - 00.48.05.78.png
    27.5 KB · Hit: 40

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
murat
apartman aşağısında İnternet kutusu varsa eve kablo çekmeniz gerekecek normal bir elektrikçi halledebilir

iamyuso31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Yöndemli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
apartman aşağısında İnternet kutusu varsa eve kablo çekmeniz gerekecek normal bir elektrikçi halledebilir
Hocam şimdi gördüm santral mesafe 68 metre diyor. Galiba o kutuya 68 metre uzaklıkta. Ordan kablo mu çekilmesi gerekiyor?

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
murat
Hocam şimdi gördüm santral mesafe 68 metre diyor. Galiba o kutuya 68 metre uzaklıkta. Ordan kablo mu çekilmesi gerekiyor?
mahallelerde ana dağıtıcı kutu oluyor portlar falan oradan çıkıyor. 68 metre olan o. oradan apartmanlara kablo çekiliyor. evinde hat gözüküyorsa tahminimce binan da eski olduğu için apartmana kadar hat gelmiştir. evinin aşağısında apartmanın girişinde sağında solunda kutu varsa sorun yok oradan eve çekersin. sonrasında türknet baivurusu yapıp bağlarsın. ama aşağıda kutu yoksa mecburen sürekli şikayet oluşturup apartmana kutu gelmesini beklemen gerekiyor. apartmana bi bak bakalım

iamyuso31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf Yöndemli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mahallelerde ana dağıtıcı kutu oluyor portlar falan oradan çıkıyor. 68 metre olan o. oradan apartmanlara kablo çekiliyor. evinde hat gözüküyorsa tahminimce binan da eski olduğu için apartmana kadar hat gelmiştir. evinin aşağısında apartmanın girişinde sağında solunda kutu varsa sorun yok oradan eve çekersin. sonrasında türknet baivurusu yapıp bağlarsın. ama aşağıda kutu yoksa mecburen sürekli şikayet oluşturup apartmana kutu gelmesini beklemen gerekiyor. apartmana bi bak bakalım
apartmanda kutu yok. yarın türk telekom müdürlüğüne gideceğim. artık kablo mu çekecekler başka bişey mi yapacaklar bilmiyorum görücez. teşekkür ederim yardımın için.

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
murat
apartmanda kutu yok. yarın türk telekom müdürlüğüne gideceğim. artık kablo mu çekecekler başka bişey mi yapacaklar bilmiyorum görücez. teşekkür ederim yardımın için.
rica ederim kutu yoksa mecburen kutuyu beklemen lazım çünkü bütün operatörlere kutu lazım bağlantı için

satend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mert deniz
Son durum ne bende aynı sorunu yaşıyorum içeride kutu kablo hiçbir şey yok bilgilendirir misin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,845
Üyeler
151,958
Son üye
IMPOSTER_1916
Top Bottom