Neler Yeni

Öneri Bindiğim Araçları Yorumluyorum (tavsiye)

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
1. Hyundai Accent Blue
1000016080.jpg

1.4 Cvvt biz paket aracımızı 180.000km (6yıl)
Kullandık ve gayet memnunum. Yol tutuşu ve frenler berbattı. Conta yakma sorunu varmış bunlarda. Lpgde yokuş çıkarken conta yaktı ondan sonra arabadan soğuduk ve sattık

Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

10/7

2-Ford Focus Mk4
1000016081.jpg

1.5 EcoBlue 120bg Trendx paketine bindik. Araba Her şeyi ile mükemmeldi şehir içi 4.9lt yakan şahane bir araçtı 300nm tork ile yokuşlarda zorlanmıyorduk. Yol tutuşu frenleri vesaire Her şeyi muhteşemdi.

Almayı düşünen arkadaşlara kuvvetle tavsiye ederim.

10/10

3- Volkswagen Jetta
1000016082.jpg

1.2 Tsi Trendline paket sahibiyiz Aktif olarak kullanmaktayız. Motoru çok iyi 1.2 olmasına rağmen turbo sayesinde çok iyi hızlanıyor ama şehir içi neredeyse 10lt yakıyor ocak söndüren cinsten. Bu arabayı aldık alalı evde et pişmedi.

Ben makamım diye gezmeyeceksen alma.

10/6

4- BMW 5.25D
1000016083.jpg

2.0 218hp TwinPower Turbo aracını Geçtiğimiz yaz bir kaç gün binmiştim harikulade bir araba. Hızlanması müthiş. Yol tutuşuna laf söyleyemem her şeyiyle müthiş. Yakıtına hakim değilim fakat bu kadar ağır ve büyük motorlu bir araba 10lt altında yakamaz.

Paranız varsa alın

10/10

5-Focus Mk3
1000016084.jpg

Bu arabaya binen bilir ön göğüs kısmı içeride üstünüze üstünüze geliyor nefesimi daraltıyor soğuk terler akıtıyor berbat bir ön göğüsü var. Powershift şanzıman bağımsız süspansiyon falan hikaye babacım klostrofobiden araba süremezsin.

Bunu alacağına mk2.5 al ferah olursun.

10/5

6- Mitsubishi Lancer
1000016085.jpg

1.4 atmosferik lancer sürmesi çok keyifli konforu da tam bir Japon klasiği. Fakat araba çok bağırıyor ve gitmiyor. İçeriye çok motor sesi veriyor ve debriyaj kavramasının ayarına çok zor alışılııyor. Sibop yakıyor. Ama sibop yaktığı halde 2-3 ay gitmeye devam etti öyle böyle.

Fiyatı piyasada fazla verilmekte, temizi varsa alın.

10/7

7- BMW 5.20 (E39)
1000016086.jpg

Uzun yola arızasız çıkıp hararet ile yolda kalıyorduk. 100km Bile binmek nasip olmadı bu arabaya. Allah belasını versin bu arabayı üreten mühendisin tam bir travma üretmiş.

Alma

10/5

Umarım bu araçları almayı düşünen kişilere yardımım dokunmuştur.

eneskaya6

80+ Bronze
E39 be cinayet kasa. Sokaga girince düğmeler iliklenir

jertz

80+
1. Hyundai Accent Blue
Alıntıyı görüntüle
1.4 Cvvt biz paket aracımızı 180.000km (6yıl)
Kullandık ve gayet memnunum. Yol tutuşu ve frenler berbattı. Conta yakma sorunu varmış bunlarda. Lpgde yokuş çıkarken conta yaktı ondan sonra arabadan soğuduk ve sattık

Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

10/7

2-Ford Focus Mk4
Alıntıyı görüntüle
1.5 EcoBlue 120bg Trendx paketine bindik. Araba Her şeyi ile mükemmeldi şehir içi 4.9lt yakan şahane bir araçtı 300nm tork ile yokuşlarda zorlanmıyorduk. Yol tutuşu frenleri vesaire Her şeyi muhteşemdi.

Almayı düşünen arkadaşlara kuvvetle tavsiye ederim.

10/10

3- Volkswagen Jetta
Alıntıyı görüntüle
1.2 Tsi Trendline paket sahibiyiz Aktif olarak kullanmaktayız. Motoru çok iyi 1.2 olmasına rağmen turbo sayesinde çok iyi hızlanıyor ama şehir içi neredeyse 10lt yakıyor ocak söndüren cinsten. Bu arabayı aldık alalı evde et pişmedi.

Ben makamım diye gezmeyeceksen alma.

10/6

4- BMW 5.25D
Alıntıyı görüntüle
2.0 218hp TwinPower Turbo aracını Geçtiğimiz yaz bir kaç gün binmiştim harikulade bir araba. Hızlanması müthiş. Yol tutuşuna laf söyleyemem her şeyiyle müthiş. Yakıtına hakim değilim fakat bu kadar ağır ve büyük motorlu bir araba 10lt altında yakamaz.

Paranız varsa alın

10/10

5-Focus Mk3
Alıntıyı görüntüle
Bu arabaya binen bilir ön göğüs kısmı içeride üstünüze üstünüze geliyor nefesimi daraltıyor soğuk terler akıtıyor berbat bir ön göğüsü var. Powershift şanzıman bağımsız süspansiyon falan hikaye babacım klostrofobiden araba süremezsin.

Bunu alacağına mk2.5 al ferah olursun.

10/5

6- Mitsubishi Lancer
Alıntıyı görüntüle
1.4 atmosferik lancer sürmesi çok keyifli konforu da tam bir Japon klasiği. Fakat araba çok bağırıyor ve gitmiyor. İçeriye çok motor sesi veriyor ve debriyaj kavramasının ayarına çok zor alışılııyor. Sibop yakıyor. Ama sibop yaktığı halde 2-3 ay gitmeye devam etti öyle böyle.

Fiyatı piyasada fazla verilmekte, temizi varsa alın.

10/7

7- BMW 5.20 (E39)
Alıntıyı görüntüle
Uzun yola arızasız çıkıp hararet ile yolda kalıyorduk. 100km Bile binmek nasip olmadı bu arabaya. Allah belasını versin bu arabayı üreten mühendisin tam bir travma üretmiş.

Alma

10/5

Umarım bu araçları almayı düşünen kişilere yardımım dokunmuştur.
Bunların arasından mı istiyorsun hocam

El-Turco

80+ Bronze
Jettaya 6 puan vermene üzüldüm 1.6tdi yol tutuşu falan muazzam dsgnin tonunu da ezberledim gözüm kapalı virajlara giriyorum resmen güven duygusunu sarsmadı hiç

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Jettaya 6 puan vermene üzüldüm 1.6tdi yol tutuşu falan muazzam dsgnin tonunu da ezberledim gözüm kapalı virajlara giriyorum resmen güven duygusunu sarsmadı hiç
Sürdükçe alıştım, bizim Manuel ve 1.2 tsi. Yokuşa çok gelmiyor, keşke bizde de 1.6 tsi yada 1.6 tdi olsa o zaman 8-9 puan verirdim hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,450
Üyeler
154,588
Son üye
Kim Kitsuragi
Top Bottom