Neler Yeni

Binlerce togg satılmış bunlar nerede? trafikte seyir halinde hiç göremedim

yusuftheayay

80+ Bronze
Bu TOGGlar trafikte neden yok. Yol kenarında park halinde olan demiyorum , trafikte yürür vaziyette hiç görmedim. Yoksa caddeye park et günde 100 bin kişi geçiyor zaten park halinde arabayı herkes illaki görür. Genelde yeni araç alanlar sürekli tuvalete bile gitmeye araba kullanırlar tabiri caizse. Ama trafikte pek göremiyorum ben Alanyada. Siz bulunduğunuz şehirde görebiliyormusunuz?
Alanyada nasıl göremiyorsun, ben görüyorum birsürü

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Ng3
Ben Bursa adına konuşayım açıkcası burada heryerde var Tesla dan daha fazla görüyorum hatta gördüklerimin plakasına bakıyorum ki hep aynı aracı mı görüyorum diye hepsi farklı. Dün Alanya Antalya tarafındaydım sanırım 1-2 tane gördüm o taraflarda ama plakaları neydi çok da dikkat etmedim açıkcası

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
Küçük ilçelerde bile görüyorum

Palo DAYI

80+ Gold
Gel bursaya fabrikasına bile götürürurum seni yeterki görmek iste

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
767
İsim
Fatih Ayhan
Yan tarafımız gecekondu, bahçesinde togg var :d

Bartuu

80+ Silver
İzmir'de alsancak civarında çok sık görüyorum neredeyse tesla'lar kadar fazla

Gel bursaya fabrikasına bile götürürurum seni yeterki görmek iste
orda fabrikada çalışanların şefi müdürü müdür yardımcısı hepsinde zaten vardır bursayı boşver adı üstünde fabrika yeri orası, test için bile yolda görürsün hiç satışa başlamadan bile görmüşsündür kamuflajlı halini

The Semih

80+ Silver
Bu TOGGlar trafikte neden yok. Yol kenarında park halinde olan demiyorum , trafikte yürür vaziyette hiç görmedim. Yoksa caddeye park et günde 100 bin kişi geçiyor zaten park halinde arabayı herkes illaki görür. Genelde yeni araç alanlar sürekli tuvalete bile gitmeye araba kullanırlar tabiri caizse. Ama trafikte pek göremiyorum ben Alanyada. Siz bulunduğunuz şehirde görebiliyormusunuz?
Bursada çok gördüm sıradan egea gibi satıyor.

Son düzenleme:
bursa açısından konuşursam her gün görüyorum
fabrikaya yakın orda illaki vardır çalışanı müdürü şefi müdür yardımcısı vs.. test sürüşüne bile çıkıyorlardır sabah işe gidiyorlardır falan filan. Toggdaki Müdürün egea binmesini bekleyemeyiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ankaradayım heryerde görüyorum oturduğum sitede bile 4-5 tane var
Sen siteden çıkarken hepsi site içinde park halinde duruyormu yoksa sadece hafta sonu falan mı biniyorlar?

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu

The Semih

80+ Silver
fabrikaya yakın orda illaki vardır çalışanı müdürü şefi müdür yardımcısı vs.. test sürüşüne bile çıkıyorlardır sabah işe gidiyorlardır falan filan. Toggdaki Müdürün egea binmesini bekleyemeyiz
2 kişi yıllardır fabrikada çalışan amcam ve eşi dobloları vardı satıp togg almaya karar vermişler yani illa fabrika sahibi alabiliyor diye bişey yok, Türkiyede sadece hanede tek kişi çalışıyorsa geçim sıkıntısı yaşıyor, çoğu ailede 2-3 kişi çalıştığını düşünürsek ortalama bir eve 50K dan fazla giriyor.

Kısaca demek istediğim TOGG sıradan egea gibi satıyor ve 5 yıl içerisinde tofaş gibi her evin kapısında görücez.

şahin doğan

80+ Platinum
İstanbul'da ara ara görüyorum. Haftada 5-10 diyebilirim. Şarj istasyon sorunu olmasa daha fazla görülür bence.

Top Bottom