Neler Yeni

Bios güncellemeden sonra açılmıyor

Ats5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Atasoy
Bios güncelledim. Sonra Asus yazısında yuvarlak ta takılı kalıyor. Bios resetleme, Bios pili çıkardım taktım hiç bir fayda olmadı. Bilgisayar tamire bıraktım onlarda detaylı incelicem dedi zaman alır dedi çözümünü bilen varmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet 100
Sen asla BİOS u güncellemeyecektin. Bios güncelleme işi çok tehlikeli bir işlemdir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
The End
Anakart modeli nedir destekliyorsa bios flashback ile kurtarılabilir.

Ats5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Atasoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Oğuzhan
Sen asla BİOS u güncellemeyecektin. Bios güncelleme işi çok tehlikeli bir işlemdir.
neden tehlikeli hocam? Ben haftasonuna bakım randevusu almıştım servisten o arada bios güncellemesi de yaptırmayı düşünüyordum. Yaptırmayayım mı yani?

necosenli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Necmettin
Bios a tekrar girebiliyorsan ram mhz degerlerini değiştirip girmeyi dene dostum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet 100
neden tehlikeli hocam? Ben haftasonuna bakım randevusu almıştım servisten o arada bios güncellemesi de yaptırmayı düşünüyordum. Yaptırmayayım mı yani?
Sen Youtube izlemiyormusun birader? Kaç kişinin başına böyle olay geldiğini. Bir sıkıntı çıkması halinde anakart üreticisinin sorumluluk size aittir demesi ve garanti dışı olması. Örn;PCHOCASI

necosenli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Necmettin
Bro MHz hariç herşeyi denedim olmadı. Bilgisayarcı bile daha bulamadı sorunu
Bende x670 carbon var. Bios güncelleme öncesinde max 6000 mhz görüyordu. ( Ramler 7800mhz) sonra bios update ile max mhzleri gördüm aktifleştirdiğimde ise pc açılmadı. O yüzden benim sorunuma benzer bir şey olabilir diye söyleyeyim dedim. MHz değerlerini 7200 e çektim şu an görüyor sadece pc açılırken biraz yavaş açılıyor. Vaktim olmadığı için onun üzerine düşmedim :) umarım çözülür sorunun dostum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,189
Üyeler
141,949
Son üye
ghostrider1
Top Bottom