Neler Yeni

Çözüldü✓ Bios Güncellemesi Sonrası PC açılmıyor ?

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

sbr23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sabri
B650 tomahawk Wi-Fi son gelen bios sürümünü kurunca böyle oldu eski sürüme nasıl getirebilirim
YouTube da MSI bios flash back die aratın videolar. İşlemi yaparken kasayı power tuşundan başlatmayın. Bios tuşuna basınca otomatik kendi başlayacak. Yoksa olmuyor. Kolay gelsin.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Buğra
bu
Burada videosu mevcut.
Teşekkür ederim hocam peki kaç sürüm öncesine gideyim hangi sürümü indirsem bilemedim bu arada ben beta sürümü indirdiğim için böyle oldu sanırım beta olmayan sürüme geçersem düzelir değil mi

eren28tr

80+ Gold
Teşekkür ederim hocam peki kaç sürüm öncesine gideyim hangi sürümü indirsem bilemedim bu arada ben beta sürümü indirdiğim için böyle oldu sanırım beta olmayan sürüme geçersem düzelir değil mi
Düzelir muhtemelen beta sürümlerde böyle sorun olabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beta olmayan sürüme geç hocam.

Palo DAYI

80+ Gold
beta kurdugun ıcındır buyuk ıhtımal surumlere bakıp beta olmayanlarından en guncel olana don duzelır buyuk ıhtımal hocamıda etıketlıyım gorurse donus yapar @Emre Zengin

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Buğra

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Buğra
YouTube da MSI bios flash back die aratın videolar. İşlemi yaparken kasayı power tuşundan başlatmayın. Bios tuşuna basınca otomatik kendi başlayacak. Yoksa olmuyor. Kolay gelsin.
Hocam yaptım ama beyaz ışık yanıp sönüyor sonra beyaz ışık tamamen yanıyor çok uzun süre bekledim bir şey olmadı acaba Mac bilgisayardan indirmiştim dosyayı ondan mı olmadı Windows mu olması lazım

eren28tr

80+ Gold
Hocam yaptım ama beyaz ışık yanıp sönüyor sonra beyaz ışık tamamen yanıyor çok uzun süre bekledim bir şey olmadı acaba Mac bilgisayardan indirmiştim dosyayı ondan mı olmadı Windows mu olması lazım
macte oluyormu bilmiyorum hocam windows ile yazdırmayı dene.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Buğra

sbr23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sabri
Ben Windows kullandım. Ama nette ararken bazılarının USB belleğin boyutu yüksek ise olmadıgını ve bazılarınında USB bicimlendirmeyi rufus diye program ile yaptıklarında okudum

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Buğra
Ben Windows kullandım. Ama nette ararken bazılarının USB belleğin boyutu yüksek ise olmadıgını ve bazılarınında USB bicimlendirmeyi rufus diye program ile yaptıklarında okudum
internet kafe falan yokmu hocam yada komşudan falan rica edebilirsin.
Hocam çözdüm sonunda yazmayı unutmuşum dosyada sorun yokmuş başka bir usb de mayıs ayında indirdiğim bios sürümü vardı sadece flash bios yapmak için dosya adını MSI.ROM yapmak gerekiyormuş yoksa olmuyor yaptım ve sistem açıldı şimdi beta olmayan en son bios sürümüne güncelleyeceğim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,587
Üyeler
153,584
Son üye
aligulec
Top Bottom