Neler Yeni

Bios'a güncelleme atacağım

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Efe Özkol
Asus B450M Dragon Bulk anakartıma bios güncellemesi yapacağım indirdiğim winrar dosyasının içinde 2 tane dosya var. Flash belleğe bu 2 dosyayı mı atacağım yoksa CAP dosyasını mı?
1643717561098.png

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Asus B450M Dragon Bulk anakartıma bios güncellemesi yapacağım indirdiğim winrar dosyasının içinde 2 tane dosya var. Flash belleğe bu 2 dosyayı mı atacağım yoksa CAP dosyasını mı? Alıntıyı görüntüle
Ben şu ana kadar hiç iki dosya atıldığını görmedim açıkçası. Sadece CAP atılıyor diye biliyorum. Ben kendim de öyle yapıyordum.

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Efe Özkol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben şu ana kadar hiç iki dosya atıldığını görmedim açıkçası. Sadece CAP atılıyor diye biliyorum. Ben kendim de öyle yapıyordum.
evet izlediğim videoda da cap atılıyodu ama onun indirdiği farklı anakartta içinden bir tane dosya çıkmıştı sadece

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
evet izlediğim videoda da cap atılıyodu ama onun indirdiği farklı anakartta içinden bir tane dosya çıkmıştı sadece
Diğer dosya bir uygulama zaten. Siz nereden indirdiniz bu güncelleme dosyasını? Kendi orijinal sitesinden değil mi?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
evet kendi orijinal sitesinden
Anladım. Siz yine de biraz araştırın, aynı ana kart için herkes CAP yüklüyorsa sadece siz de CAP yükleyin, diğer dosyayı eklemeyin. Ama tam emin olmadan bir şey yapmayın.

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Efe Özkol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım. Siz yine de biraz araştırın, aynı ana kart için herkes CAP yüklüyorsa sadece siz de CAP yükleyin, diğer dosyayı eklemeyin. Ama tam emin olmadan bir şey yapmayın.
Tamamdır teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hmm flashbelleğe attım, bios menüsünde tools'a geldikten sonra flash belleği seçiyorum içinde attığım dosyayı görmüyor

Son düzenleme:

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Tamamdır teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hmm flashbelleğe attım, bios menüsünde tools'a geldikten sonra flash belleği seçiyorum içinde attığım dosyayı görmüyor
İki dosyayı da mı attınız?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok