Neler Yeni

Bir anda kız arkadaşım soğuk davranmaya başladı ne yapabilirim?

Efesch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yüksel
bir kızla tanıştım benim oturduğum mahallede oturuyor aramızda bir yaş var. İnstasına st attı voleybolcu işte GS voleybol maçını izlemesi için davet etmişler. Sınıf arkadaşlarını vesaire bende GS fanatiği olarak cevap verdim normalde vermeyecektim işte tam oradan konu açıldı konuştuk yaklaşık bir hafta işte buluştuk sürekli gayet güzel bir hafta geçirdik daha sonra bu soğumaya başladı yazıyorum çevrim içi ancak cevap vermiyor bakıyor 2 kelam laf ediyor konuyu kapatıyor yani kısacası soğuk davranmaya başladı ne yapabilriim?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,663
İsim
uwu
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
bir kızla tanıştım benim oturduğum mahallede oturuyor aramızda bir yaş var. İnstasına st attı voleybolcu işte GS voleybol maçını izlemesi için davet etmişler. Sınıf arkadaşlarını vesaire bende GS fanatiği olarak cevap verdim normalde vermeyecektim işte tam oradan konu açıldı konuştuk yaklaşık bir hafta işte buluştuk sürekli gayet güzel bir hafta geçirdik daha sonra bu soğumaya başladı yazıyorum çevrim içi ancak cevap vermiyor bakıyor 2 kelam laf ediyor konuyu kapatıyor yani kısacası soğuk davranmaya başladı ne yapabilriim?
hocam sal bn dün kız arkaş(eski sevgilim) kızla arkadaşlığıda bitirdim nasıl oldu anlamadım takı sordum sonra bir abi dedi akışına bırak kızda bna dediğin gibi davranıyodu bnde engelledim sonrada film tavsiyesi istedim . yani olacağını düşünüyorsan eğer elini tut dışarda sohbet ederken. not: tabsiye değildir bn kendi ayrılmadan önceki sahısa sordum bakışları s!k@r! M der gibiydi kısaca sana senin gibi değer vermeyen kendini yormayan biri için vakit kaybetme

Efesch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam sal bn dün kız arkaş(eski sevgilim) kızla arkadaşlığıda bitirdim nasıl oldu anlamadım takı sordum sonra bir abi dedi akışına bırak kızda bna dediğin gibi davranıyodu bnde engelledim sonrada film tavsiyesi istedim . yani olacağını düşünüyorsan eğer elini tut dışarda sohbet ederken. not: tabsiye değildir bn kendi ayrılmadan önceki sahısa sordum bakışları s!k@r! M der gibiydi kısaca sana senin gibi değer vermeyen kendini yormayan biri için vakit kaybetme
benim aklımda da o var hocam değer veriyorum karşılığını alamıyorsam bırakırım. Aynı şey başıma dört bilemedim beş defa gelmiştir genelde yüz vermeyince yokluğunu hissedip geri dönüyorlar. Kızlar bir acayip abi bakalım ne olacak eğer ki yazmayı kesersem ve bana bir daha yazmazsa bir daha konuşmayız ama sizin tavsiyenizi de merak etmiyor değilim :D

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,663
İsim
uwu
benim aklımda da o var hocam değer veriyorum karşılığını alamıyorsam bırakırım. Aynı şey başıma dört bilemedim beş defa gelmiştir genelde yüz vermeyince yokluğunu hissedip geri dönüyorlar. Kızlar bir acayip abi bakalım ne olacak eğer ki yazmayı kesersem ve bana bir daha yazmazsa bir daha konuşmayız ama sizin tavsiyenizi de merak etmiyor değilim :D
hocam rahatlık ya geceleri uyuyabiliyorsun okulda lavoboya gitmene ihtiyaç kalmıyo (instadan mesaj atmak için) bir tane hediye alcan bin türlü arayış (bnim sevdiğim kız esmerdi parlak hediye alsan bjkli gibi duruyo :ROFLMAO:

Efesch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yüksel
hocam rahatlık ya geceleri uyuyabiliyorsun okulda lavoboya gitmene ihtiyaç kalmıyo (instadan mesaj atmak için) bir tane hediye alcan bin türlü arayış (bnim sevdiğim kız esmerdi parlak hediye alsan bjkli gibi duruyo :ROFLMAO:
benim ki bjk li hocam aasdjfnsdfnadsf ben de ölümüne GS'liyim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,663
İsim
uwu

Efesch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yüksel
gerçekten sağ olun moralim çok bozuktu tartışmak hoşuma gitti :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bnimkide bnde gs liyim dikkat et bjk kazansa bile o gün bjk forması giy :ROFLMAO:
eğer öyle olursa abim kafamı keser :D ailecek fanatiğiz

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,663
İsim
uwu

iyi şanslar

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
karanlıksevenadam
Lütfen yazmak gibi bir hata yapmayınız. Biliyorum içinizde bir dürtü var durduramıyorsunuz ama ne olur sakin olun. Zaman lazım,
ben şahsen aynı mahallede yada aynı sitede bir kızla sevgili işlerine karışmam.
Sen ona ne kadar değer verirsen o seni cebinde görür.
Biraz ağır olun, ben o hatayı yaptın siz yapmayın hocam. Daha 1 hafta olmuş, hadi 1 yıl olsa neyse.
Sizi tanımak istiyor yada araştırıyor olabilir, zaman istiyor olabilir yada düşünmüyor olabilir.
Ama ne olur neden yazmıyorsun seni çok seviyorum gibi cümleler dile getirmeyin.
Bir kız sevdiği kişiyi kazanmak ister hazır gelsin istemez.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,663
İsim
uwu

hocam mod dosyalarını ararken kızın resmini buldum siz fotoğrafını saklamak gibi bi hata da yapmayın

Efesch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Yüksel
açılık getirmem gereken bir şey var şimdi diyorsunuz "ki kızı birazcık rahat bırak kendini çok küçük düşürme"
Lütfen yazmak gibi bir hata yapmayınız. Biliyorum içinizde bir dürtü var durduramıyorsunuz ama ne olur sakin olun. Zaman lazım,
ben şahsen aynı mahallede yada aynı sitede bir kızla sevgili işlerine karışmam.
Sen ona ne kadar değer verirsen o seni cebinde görür.
Biraz ağır olun, ben o hatayı yaptın siz yapmayın hocam. Daha 1 hafta olmuş, hadi 1 yıl olsa neyse.
Sizi tanımak istiyor yada araştırıyor olabilir, zaman istiyor olabilir yada düşünmüyor olabilir.
Ama ne olur neden yazmıyorsun seni çok seviyorum gibi cümleler dile getirmeyin.
Bir kız sevdiği kişiyi kazanmak ister hazır gelsin istemez.
doğru muyum?

tamamdır hocam bu arada evet haklısınız ufak bir dürtü birazcık :D

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,453
Üyeler
142,929
Son üye