Neler Yeni

Bir film arıyorum bakabilir misiniz ?

KadirS01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kadir
Filmden hatırladığım sahne şu, bir geminin kamara gibi,kapalı bir alanında bir grup erkek tartışıyor mahsur kalmışlar. Turuncu bir kıyafet vardı gibi anımsıyorum. Türk filmiydi. Instada çok reelste dönmüştü bir ara. acaba hatırlayan çıkar mı ?

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
umut şahin
Filmden hatırladığım sahne şu, bir geminin kamara gibi,kapalı bir alanında bir grup erkek tartışıyor mahsur kalmışlar. Turuncu bir kıyafet vardı gibi anımsıyorum. Türk filmiydi. Instada çok reelste dönmüştü bir ara. acaba hatırlayan çıkar mı ?
umut adası olabilir mi yazdığınızın bana tek anımsattığı bu veya robinson cruse ve cuma da olabilir daha fazla detay lazım oyunculardan birinin ismini hatırlıyorsanız mesela robinson cruse ve cuma bir adada mahsurdu

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,322
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Gemide mahsur kalma konulu bir Türk filmi olarak 2006 yapımı "Hokkabaz" filmi sayılabilir. Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson'un başrollerini paylaştığı bu filmde, karakterler bir gemide mahsur kalır ve olaylar bu gemide geçer. Film, kara komedi türünde olup denizde geçen macerayı anlatır. Film, hem komedi hem de dram unsurları içerir.

Eğer başka bir film arıyorsanız ya da daha farklı bir konudan bahsediyorsanız, daha fazla bilgi verirseniz size yardımcı olabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Chatgpt

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
On Board filmi olabilir.

Top Bottom