Neler Yeni

Bir insan neden Atatürk'ü sevmez?

Atatürk'ü seviyor musunuz?

• Evet

Oylar: 99 86.8%
  • Hayır

Oylar: 8 7.0%
  • Kararsızım

Oylar: 7 6.1%

• Oy kullanan toplam üye
    114

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,617
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Soru gayet açık. Bir insan neden Atatürk'ü sevmez?
Yani sevmemek için bir neden yok bence. İnsanlar neden bu kadar şey söyleyip hala düşman oluyor bilmiyorum ama milyonlarca lira serveti olmayan, şirketleri olmayan, tüm parasını vatanına yatıran 37 yılını cephede geçiren bu kahraman neden sevilmiyor sizce?
Sevmeme nedenleri cahillik olduğunu düşünüyorum ben şahsen hangi siyasi görüş ve hangi parti tuttuğu söylememe gerek yok zaten.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
Yani sevmemek için bir neden yok bence. İnsanlar neden bu kadar şey söyleyip hala düşman oluyor bilmiyorum ama milyonlarca lira serveti olmayan, şirketleri olmayan, tüm parasını vatanına yatıran 37 yılını cephede geçiren bu kahraman neden sevilmiyor sizce?
Sevmeme nedenleri cahillik olduğunu düşünüyorum ben şahsen hangi siyasi görüş ve hangi parti tuttuğu söylememe gerek yok zaten.
fazla içtiği için ''dinciler'' tarafından sevilmiyor olabilir veya dinsel bazı şeyleri yasakladığı için de olabilir
sevmek ve sevmemek değil de saygı duymak gerekiyor
örneğin hitleri seversin veya sevmezsin ama bana göre saygı duyman gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Talha Açıkgöz
fazla içtiği için ''dinciler'' tarafından sevilmiyor olabilir veya dinsel bazı şeyleri yasakladığı için de olabilir
sevmek ve sevmemek değil de saygı duymak gerekiyor
örneğin hitleri seversin veya sevmezsin ama bana göre saygı duyman gerekiyor
aynen çevremde sırf içkisi yüzünden sewmeyenler var

TİTAN.

80+ Platinum
Kendini yalan tarihle kandırdıysa gerçekleri göremiyorsa yani koyunsa(anladınız siz) nefret eder ama gerçekler belli Atatürk olmasa şu anda burada olmazdık

.RBO.

80+ Silver
kandırıldığı için. internette Atatürk hakkında saçma bir yalan atılır 2 gün sonra her yorumda onu görürsün geçen günlerde saçma sapan bir şey gördüm neymiş her masonun bir geometri kitabı varmış geometriyi çok severlermiş bu adam savaşçı değilmi neden geometri kitabı var lan ADAM sizi saçma Osmanlı ölçü birimlerinden kurtardı lan elle parmakla ölçümü yapılır ilk çağdamı kaldınız adam devrim için halk anlasın diye geometri kitabı yazıyo yok masonmuş yemeyiz biz bunları

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,996
İsim
uwu
ATATÜRK Ü kim sevmez cahil kişiler çünkü kendilerine her deneni doğru olarak bnimser ve kendine öğretilen yalanları doğruymuş gibi savunur
aklıma tiktoktaki onların ataları araba üretti bizimki ne yaptı saymakla yoruldu atam yaparken yorulmadı videosu geldi bulursam eklerim

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,523
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Kelleleri alınan hocaların torunları oluyor çoğunlukla bunlar.Sağlam koymuș atam hala acısı var.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
beyinsiz olup beynini başkalarına verip yıkattığı için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR