Neler Yeni

Bir kaç oyun önerisi ?

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bütçe
7
Aktif olarak oynadığım oyunlar CS:GO, BATTLEFİELD 2042, STAR WARS BATTLEFRONT 2,ETS 2, RUST, ARMA 3 ve bir kaç RTS strateji oyunu artık sıkılmaya başladım çünkü yeni oyun bulamıyorum bu yüzden sizden oyun önerisi istiyorum ? Aklımda sırf hikayesi için COD MW 2019 var ama 329₺ fiyata değer mi bilemiyorum

Waltuh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
1
Sırf hikayesi için değmez bence. Çok kısa sürüyor zaten. Ama mp de atarım diyorsan alabilirsin.
MP modu zevkli onu söyleyebilirim. Ama şu an oyuncu durumu ne halde bilmiyorum.

Nusret61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Nusret erbay
İlgilendiği Kategoriler
Pc bisiklet
Aktif olarak oynadığım oyunlar CS:GO, BATTLEFİELD 2042, STAR WARS BATTLEFRONT 2,ETS 2, RUST, ARMA 3 ve bir kaç RTS strateji oyunu artık sıkılmaya başladım çünkü yeni oyun bulamıyorum bu yüzden sizden oyun önerisi istiyorum ? Aklımda sırf hikayesi için COD MW 2019 var ama 329₺ fiyata değer mi bilemiyorum
nostarji seversen blackmesa

açık dünya vurdu kırdı dersen just cause 3

metro 2033 hikayesi güzel bi oyun

araba vs seversen snowrunner

yada cryssis serisi remastered olan

grafik istemem canavar insan ve iskelet zombi olsun dersen return to castle wolfenstein öneririm

sniper istersen sniper gost serisine baka bilirsin 1. si kötü ama

yarı mekanik insanlar tamamen robot düşmalar dersen quake4 de olur

hikayesi cidde nagır ve anlamlı olsun dersen spec ops: the line öneririm youtubede videosu var

yarış istersen nfs payback öneririm

benden bu kadar reis biraz eski kafalıyımdır oyunalr da eski çoğu önermek istedim takdir senin :))))

freygasm

80+ Gold
RTS seviyorsan eğer, total war warhammer serisi seni deli gibi içine çekebilir.

Top Bottom