Neler Yeni

bir kişinin ismi ile tüm bilgilerine erişebilme

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,804
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bizim veriler meze tabağı haline geldiği için 3-4 kere sızdırıldı çoğu verimiz. Ele geçirenler rahatlıkla çoğu bilgimizi görebiliyor. Öyle pek bir bilgisi olmasına bile gerek yok.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum bir sorum var bir kişinin sadece isim ve soy ismi ile tüm bilgilerine nasıl erişiyorlar (örn: tel no anne adı baba adı vb)
programlar var
önceden sızdırılmış isim soy isim adres tc hepsini gösteriyor
eğer yapmayı düşünüyorsanız yapmayın.

Rybton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ayberk Uğraş
Kesinlikle. Umarım emniyet tepelerine çöker. Çünkü acayip patlak verdi bu olaylar.
az bir şey araştırdım 50 milyon kişinin verileri herkese açık haldeymis cidden çok kötü ve üzücü bir durum

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
.
az bir şey araştırdım 50 milyon kişinin verileri herkese açık haldeymis cidden çok kötü ve üzücü bir durum
50 milyon değil. Ölülerle birlikte 101 milyon, yani senin benim tüm vatandaşların. Bende üzülmüştüm ancak şuan kimse takmıyor, youtuberların şikayetide savcılıkta şuan. Bakalım ne sonuç çıkacak.

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
Tolunay Ören'in videosundan anladığım kadarıyla 15 yaşındaki veletler bile bu verilere ulaşıyorsa, ulaşılması zor değildir. Tavsiye eder miyim? etmem. Bu bahsettiğim kişinin videosundaki çocuklar sağlam ceza alacaklar. 18 Yaş altı kurtarmaz en kötü aileleri alır. KVKK 'nın ihlaliyle ilgili cezalar çok ağır. Bunlara bulaşırsan hapis yatmasan bile sicilin kirlenir memur felan olamazsın. O yüzden boşver araştırma bile derim.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,101
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum bir sorum var bir kişinin sadece isim ve soy ismi ile tüm bilgilerine nasıl erişiyorlar (örn: tel no anne adı baba adı vb)
bunun için illegal sorgu panelleri var , bir kısmını biliyorum hatta bendede vardı önceden , doğmamış çocuğuna kadar herkesin herşeyini bulabiliyordum :D

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
bunun için illegal sorgu panelleri var , bir kısmını biliyorum hatta bendede vardı önceden , doğmamış çocuğuna kadar herkesin herşeyini bulabiliyordum :D
alo memur bey

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
2014 ya da 2017 zamanlarında e devletin tüm bilgileri sızdı hocam kayıtlar internet üzerinde dönüyor isim soy isim yaşadığı şehirle her şeyini bulabilirler ama bu sadece korkutmak amaçlı oluyor genelde (adres dışında onu biliyor olmaları hiç iyi değil) bu arada çoğu virüslü ve yasal değil ama bu şekilde işliyor

Bir sanatçının bütün verilerini açıklamıştı biri youtube'dan ve youtubeda videoya erişim yasağı getirilmişti.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,101
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

Rybton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ayberk Uğraş
alo çocuk şube
dostum kullanmıssın madem o kadar kolay mı bu program
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tolunay Ören'in videosundan anladığım kadarıyla 15 yaşındaki veletler bile bu verilere ulaşıyorsa, ulaşılması zor değildir. Tavsiye eder miyim? etmem. Bu bahsettiğim kişinin videosundaki çocuklar sağlam ceza alacaklar. 18 Yaş altı kurtarmaz en kötü aileleri alır. KVKK 'nın ihlaliyle ilgili cezalar çok ağır. Bunlara bulaşırsan hapis yatmasan bile sicilin kirlenir memur felan olamazsın. O yüzden boşver araştırma bile derim.
videosunu merak ettim atabilme sansın var mı acaba?

NightWish2434

80+ Silver
öyle bir şey olduğunu sanmıyorum nede olsa aynı isim ve soyisme sahip binlerce kişi var net olmamakla birlikte tc numarasından buluyorlar herhalde podcast yapanlar bayağı bundan şikayet etmişti
Hocam mernis gibi platformlarda (yanlış bilmiyorsam Ermeniler tarafından) bütün bilgilerimiz var buraya da isim soyisim doğum tarihi felan yazınca herşeyiniz çıkıyor. Takma ad kullanın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,061
Üyeler
143,088
Son üye
rxbypass
Top Bottom