Neler Yeni

Bir monitör nasıl çöp edilir 7000 ₺

LEO0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Cavit Aslan
Şu an kendime çok kızıyorum monitörümde ölü pixel var diye köpüklü orjinal kutusunda yurtiçi Kargo ile kvk servisine gönderim kargo yolda ıslanmış darbe almış ekranı kırılmış kvk da kabul etmedi geri bana geliyor 2. El olduğu için tazmin de talep edemiyorum siz siz olun benim yaptığım gibi monitörünüzü kargo ile garantiye göndermeyin gidip elden kendiniz teslim edin

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Mehmet B
Şu an kendime çok kızıyorum monitörümde ölü pixel var diye köpüklü orjinal kutusunda yurtiçi Kargo ile kvk servisine gönderim kargo yolda ıslanmış darbe almış ekranı kırılmış kvk da kabul etmedi geri bana geliyor 2. El olduğu için tazmin de talep edemiyorum siz siz olun benim yaptığım gibi monitörünüzü kargo ile garantiye göndermeyin gidip elden kendiniz teslim edin
Hocam kargo firmasına tutanak tutturun paranızı alırsınız.
benimde başıma gelmişti ups ile garantiye kasa göndermiştim ve kırılmıştı tutanak tutturup ücretini aldım.

ArkDesign

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emirhan Aylanç
Kargonun islanmasi sizin probleminiz degil ki kargo ile alakali birde garantisi sehrimizde yoksa nasil gonderelim?

LEO0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Cavit Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benimde başıma gelmişti ups ile garantiye kasa göndermiştim ve kırılmıştı tutanak tutturup ücretini aldım.
Hasar tespit tutanağı tutulmuş yurtçi kargo sigortası yapılmamış diyor parayı vermiyor kargo kodu ile gönderdim

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Volkan
Hasar tespit tutanağı tutulmuş yurtçi kargo sigortası yapılmamış diyor parayı vermiyor kargo kodu ile gönderdim
Allah allah yok canım sigorta yok ürünlerin içinden geçelim var mı öyle dünya kargo deposunda çalıştım kırandan o işi yapandan paşa paşa parasını temin ediyorlardı şikayet et gelince fotoğraf al umarım gönderirken de fotoğraf almışsındır sağlam olduğuna dair

LEO0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Cavit Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allah allah yok canım sigorta yok ürünlerin içinden geçelim var mı öyle dünya kargo deposunda çalıştım kırandan o işi yapandan paşa paşa parasını temin ediyorlardı şikayet et gelince fotoğraf al umarım gönderirken de fotoğraf almışsındır sağlam olduğuna dair
Gönderirken almadım da ölü pixel lerin fotoğrafını çekmiştim thh başvurdum oraya eklemedim bu fotoğrafları

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Volkan
Gönderirken almadım da ölü pixel lerin fotoğrafını çekmiştim thh başvurdum oraya eklemedim bu fotoğrafları
Ekleseniz iyi olurdu ve göndermeden kutu fotoğrafı olsa çok çok daha iyi olurdu

grasdiyas

80+ Silver
sigortasız gidiyor Allah'a emanet

grasdiyas

80+ Silver

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Alihan YILMAZ
Sigortayı yapacak olan Kargo şirketi. Sağlam teslim edecek olan da Kargo şirketi. Sorumluluk Kargo şirketinde.

LEO0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Cavit Aslan
Ekleseniz iyi olurdu ve göndermeden kutu fotoğrafı olsa çok çok daha iyi olurdu
sigortalı olması veya olmaması farketmiyormuş ürünün yenisini veya ücretini vermeleri gerekiyormuş ama kargoyu teslim alırken paket yetersiz diye bir kağıt verdiler

Top Bottom