Neler Yeni

Bir Şey Alacaksanız Elinizi Çabuk Tutun!

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
Konu başlığında da gördüğünüz gibi malum dolar yine yükselişe geçti ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz.
Asıl olay ise bugün haberlere bakarken denk geldim yime büyük bir çip sıkıntısı başlayabilir buda hali ile tamamen bizim sektörü baltalayacaktır.
Bu nedenle eğer donanım ihtiyacınız var ise bunları göz önüne alarak değerlendirin diye uyarıda bulunmak istedim.

resim_2022-07-06_101517640.png

Junlx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit Yardımcı
Para denkleşmiyoki bi türlü 2 aydır uğraşıyom

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Ömer SARLUGİL
bugün dolar yükselmiş biraz

brycexyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak D
Önümüzde bayram ve Amazon Prime Day indirimleri var. Kaçırmasın kimse olacak indirimleri. Dolar bir yana Türkiye'de market fiyatları da bir acayip değişiyor. Bakıyorum bir gün alacağım anakart 2200TL ertesi gün 3K olmuş dolardan bağımsız bir şekilde. Anlamış değilim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Conqueror
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önümüzde bayram ve Amazon Prime Day indirimleri var. Kaçırmasın kimse olacak indirimleri. Dolar bir yana Türkiye'de market fiyatları da bir acayip değişiyor. Bakıyorum bir gün anakart 2200TL ertesi gün 3K olmuş dolardan bağımsız bir şekilde. Anlamış değilim.
Bu arada eklemeyi unutmuşum bir duyum daha aldım ekran kartı üreticileri maliyet açısından yaklaşık %7 gibi bir zam daha yapacaklarmış.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,025
İsim
Bilal Tepe
Konu başlığında da gördüğünüz gibi malum dolar yine yükselişe geçti ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz.
Asıl olay ise bugün haberlere bakarken denk geldim yime büyük bir çip sıkıntısı başlayabilir buda hali ile tamamen bizim sektörü baltalayacaktır.
Bu nedenle eğer donanım ihtiyacınız var ise bunları göz önüne alarak değerlendirin diye uyarıda bulunmak istedim.

Alıntıyı görüntüle
Katlanır da sistemi satarım 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ooo dolar 17.18 ehe

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,036
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Daha çok zam gelir

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
hocam bi ürün için para biriktiriyoruz 2 ayda biriktiğinde bakıyoruz ürün 30% zam yemiş yine biriktiriyoruz bu sefer yeni modeller çıkıyor veya yine zamlanıyor borca girip almak artık mantıklı geliyor

Top Bottom