Neler Yeni

Yardım Bir türlü karar veremiyorum.

Saintes Maries

80+ Bronze
Yav arkadaş altı üstü bir kulaklık alacam neredeyse 2 aydır araştırıyorum bir türlü adam akıllı ürün bulamıyorum. Hah diyorum tam buldum 3-5 yorum görüyorum vazgeçesim geliyor. İndirimde kulaklık yakalıyorum heh diyorum bunu kesin alıyorum, site kutusu açılan ürünün iadesini almıyor. Kurbanınız olayım bana bir yol gösterin okul açılacak ben hala teki bozuk 10 liralık bim kulaklığıylan oyun oynuyorum. elimde şuan 500 lira var ama bütçeyi bir miktar arttırabilirim. Mikrofonu kaliteli olsun, kulak üstü olsun, ses kalitesi müzik ve oyun için yeterli olsun bu kardeşinize yeter. senelerce tezek gibi kulaklıklar kullandığım için aman aman şeyler beklemiyorum. Fazla boş yaptıysam kusuruma bakmayın ama artık yeter kendimi asacam artık.

NOT: Anakartım eski. O sebepten kulaklık ses kartlı olursa iyi olur.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Erdem Yavuzer

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
Yav arkadaş altı üstü bir kulaklık alacam neredeyse 2 aydır araştırıyorum bir türlü adam akıllı ürün bulamıyorum. Hah diyorum tam buldum 3-5 yorum görüyorum vazgeçesim geliyor. İndirimde kulaklık yakalıyorum heh diyorum bunu kesin alıyorum, site kutusu açılan ürünün iadesini almıyor. Kurbanınız olayım bana bir yol gösterin okul açılacak ben hala teki bozuk 10 liralık bim kulaklığıylan oyun oynuyorum. elimde şuan 500 lira var ama bütçeyi bir miktar arttırabilirim. Mikrofonu kaliteli olsun, kulak üstü olsun, ses kalitesi müzik ve oyun için yeterli olsun bu kardeşinize yeter. senelerce tezek gibi kulaklıklar kullandığım için aman aman şeyler beklemiyorum. Fazla boş yaptıysam kusuruma bakmayın ama artık yeter kendimi asacam artık.
Daha ucuza bisey bakmak idtersen onerilenler kafana yatmazsa rampage rmk x quadro oneririm
Kendim kullanıyorum gayet memnunum

Saintes Maries

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Erdem Yavuzer
hocam sürücüsü 40 mm, ve kalitesiz bir şeye benziyor. ayrıca anakartımda epey eski ses kartı olması daha iyi olur.
50 mm olurmu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşım önerdi kendisi gayet memnunmuş

Saintes Maries

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,315
Üyeler